Adana Ülkü Ocakları: İdlib’de Görev Verilirse Savaşırız

Adana Ülkü Ocakları: İdlib’de Görev Verilirse Savaşırız

Adana Ülkü Ocakları Başkanlığı, Rusya destekli rejim güçlerinin hain saldırısı neticesinde Şehadet şerbeti için askerlerimiz için mevlit okuttu.

Adana Ülkü Ocakları Başkanlığı, Esad rejim güçlerinin İdlib’de yaptığı hain saldırı sonucunda Şehit olan askerlerimiz için Mevlid-i Şerif proğramı düzenledi. Mevlid proğramına, MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, Adana Ülkü Ocakları Başkanı Emin Canlı, Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, MHP İlçe Başkanları, Ülkü Ocakları İlçe Başkanları, MHP Kadın Kolları, partililer ve vatandaşlar katıldı. İstiklal Marşı okunması ve saygı duruşuyla başlayan Mevlit proğramı, dualar okunduktan sonra Ülkücü Yemini yapılmasıyla son buldu.

İDLİB’DE GÖREV EMREDİLİRSE CANIMIZ KANIMIZ VATANIMIZA HELALDİR

Adana Ülkü Ocakları Başkanı Emin Canlı, düzenledikleri proğramla ilgili yaptığı açıklamada, ”Adana Ülkü Ocakları olarak İdlib’de rejim unsurları tarafından yapılan hain saldırı sonucu Şehit olan evlatlarımız ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile Cennet Mekan Başbuğumuz AlparslanTürkeş başta olmak üzere tüm şehitlerimiz için Mevlidi Şerif okuttuk. Proğrama katılan mensuplarımıza teşekkür ederim. Şimdi dualarla destek oluyoruz, vazife emredilirse canımız kanımız Vatanımıza helaldir. Kinimiz Diridir. Rabbim Ordumuzu Muzaffer Eylesin.” dedi.

Resim

Resim

Resim

Resim

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum