Adana Ülkü Ocakları’ndan şehit annelerine ziyaret

Adana Ülkü Ocakları’ndan şehit annelerine ziyaret

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Adana İl Başkanı Soner Deniz, Anneler Günü vesilesiyle Adanalı Ülkücü şehitlerin annelerini ziyaret edip, hayır dualarını aldı.

Şehit annelerinin elini öpüp, kırmızı karanfiller hediye eden Soner Deniz, Ülkücü şehit annelerinin kabirleri başında da dua etti. 


Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Adana İl Başkanı Soner Deniz ve yönetim kurulu üyeleri, Anneler Günü münasebetiyle Ülkücü Şehit Ramazan Güzel’in ablası Cennet Güzel ve Ülkücü Şehit Mehmet Ali Başaran’ın annesi Emine Başaran’ı ziyaret etti.  Annelerin ellerini öpüp, kırmızı karanfiller hediye eden Soner Deniz, her zaman Ülkücü şehitlerin ailelerinin yanında olmayı sürdüreceklerini söyledi. Deniz, “Anneler Günü’nde Ülkücü şehit annelerini ziyaret ederek, yanlarında oluyoruz. Çünkü onlar, vatan uğruna can verip, şehit olan yiğitlerimizi doğuran kutsal insanlardır. Her zaman başımızın tacıdır” dedi. 


Başkan Soner Deniz, daha sonra Asri Mezarlığa gidip, Ülkücü şehit annelerinden Mürüvvet Kekilli ve Figen Çöktü’nün kabirlerini çiçeklerle donattı, dualar etti. Şehit olan evlatlarının kabirleri başında dua eden asker ve polis annelerine de eşlik eden Başkan Deniz, onlara da karanfiller dağıttı.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.