• BIST 91.802
 • Altın 214,416
 • Dolar 5,3596
 • Euro 6,0703
 • İstanbul 5 °C
 • Ankara 3 °C
 • Yozgat 0 °C
 • İzmir 9 °C
 • Adana 15 °C
 • Bursa 5 °C

Allah'ın İşine Karışamazsınız

Fikri ATILBAZ

Yakın tarihte kendinden kopup da kendiliğinden gelen yok. Hainler, peşlerine takmışlar hadsizleri, kendinden habersizleri, Amerika'nın peşinde, Rusya'nın kucağında orta malı olanlar sevapsız yaşayarak patronların adamı olan köpekler sahiplerinin kucağında bir köşede Türkiye'ye saldırarak yaşamaktadırlar… Kim ne derse desin kanunların hüküm sürdüğü ülkedir. Onun için herkes dikkatli davranmalı ve ne olduğunu ne söylediğini idrak ederek konuşmalıdır.

Milliyetçi Hareket kurulduğu günden beri, uğruna verdiği gencecik şehitleriyle bir başkadır benim memleketim demiştir. Bu söze düşman olanlar tabidir ki Milliyetçilere de düşman olmuş ve onlardan bir kısmını şehit etmiştir. 12 Eylülle birlikte kargaşa bitti sananlar Türklüğünü unutarak pusulayı Amerika'ya doğru çevirenler onları istediği gibi şekil almış ve ne acıdır ki bağımsız Türkiye'yi onların istediği gibi yönetmişlerdir.

Böylesine acı, dayanılmaz bir oyuna koskoca tarihe sahip Türk Milletini de alet ederek kendisi gibi köksüz ülkelerin tekerini döndüren çıpaya çevirenlerin unuttukları bir gerçek Türk Milletini genlerinde taşıdığı eşsiz nimetlerin bir gün Allah'ın izniyle canlanacağı gündü. Ve görülüyor ki Afrin Harekatı ile Türkiye Türklüğünü hatırlamış ve dışımızda durarak bizi bitirmek isteyenlere hatırlatmıştır.

Yaşadığımız olay budur. Onca yaşadığı olaydan sonra Türk kendisinin ezilmek istenmesine rıza göstermemiş ve ne yaparlarsa yapsınlar asla razı olmamıştır. "Attırmayın benim kafamın tasını" diyerek yatırıldığı uykudan uyanmış, yapması gerekenlerin ne olduğunu hatırlamış ve herkese hatırlatmıştır.

Gerekirse düşmana karşı bağrımızı siper eder Kurtuluş Savaşında olduğu gibi

beşe, yediye karşı bir gibi durumda olsak bile Allah'ın izni ve yardımıyla yine eşsiz Türk olduğumuzu hatırlamış ve yolumuza çıkan engelleri birer birer yıkarak, onları asla tanımayarak yolumuza devam etmekteyiz. Çünkü biz onların girmiş oldukları kalleş postunun karşısındayız. Kim ne derse desin hangi hizmetin içinde olursa olsun hepsinin karşısına çelikten bir dağ gibi dikileceğimizi biliyorlar.

İşte bizi çözemedikleri nokta budur. Ve Türkiye'yi ve Türkü asla çözemeyeceklerdir. Hakkımızda uydurdukları yalanlar ve kurdukları tuzaklar başlarına geçirilecektir. Bu gerçeği tüm dünya görecek ve önünde saygıyla eğilecektir. Biz, bizi yaradan ve kurallar koyan en güzel şekilde İslam'ı önümüze koyan Rabbimizin kulu olduğumuzu kabul edelim ve tüm dünyaya da kabul ettirelim.

Hakkın emrinde olan bir millet gibi davranarak sonsuza kadar yaşayalım. Yumurtanın oluşumunu bilemeyenler, akını sarısından ayırıp türlü işler yapanlar yine de gerçek bir yumurta yapmış olamazlar. Herkes bunu bilerek haddini aşmadan yaşamaya çalışırsa herkes için daha iyi olacaktır.

Sağlıcakla kalın!

 • Yorumlar 0
 • Facebook Yorumları 0
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
  yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
  Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
Yazarın Diğer Yazıları
Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Ülkücü Medya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.