ANTALYA ÜLKÜ OCAKLARI İSTİŞARE TOPLANTISI

ANTALYA ÜLKÜ OCAKLARI İSTİŞARE TOPLANTISI

Antalya Ülkü Ocakları İl Başkanlığı İlçe Başkanları ve Yönetimleriyle bir araya gelerek istişarede bulundu.

Antalya Ülkü Ocakları İl Başkanı Alperen Tuğrul Küreşoğlu’nun başkanlığında yapılan istişare toplantısında Ülkü Ocakları olarak yapılan ve yapılması planlanan faaliyetler değerlendirilirken, yeni atanan ilçe yöneticilerinin de birbiriyle tanışma ve kaynaşma fırsatı buldu.


ATATÜRK’ÜN İŞARET ETTİĞİ GENÇLİK

Toplantıda konuşan il başkanı Küreşoğlu, “Ülkücü Hareket Türk Milletinin ümit kaynağıdır. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün eserlerini emanet ettiği, Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ’in “Hepiniz Birer Türk Bayrağısınız” diyerek işaret ettiği Türk Gençliğinin ta kendisidir. Hepimiz bu kutsal davaya iman eden gençler olarak dün olduğu gibi bu gün de taşıdığımız şerefi bayrağı ileriye, daha çok ileriye ulaştırmak için canla başla çalışmaya devam edeceğiz. Aldığımız görevlerin, makamların kutsiyetinin farkında olarak her birimizin “Şehitler Makamında” bulunduğumuzun bilincinde liderimizin yolunda yürümeye devam edeceğiz.” İfadelerini kullandı.

HAKSIZLIKLARIN PEŞİNİ BIRAKMAYACAĞIZ

Konuşmasında Öğrenci Konseyi seçimlerine de yer veren Küreşoğlu; “Türkiye genelinde birçok üniversitede olduğu gibi Akdeniz Üniversitesi’nde de Öğrenci Konseyi Seçimlerinde her türlü hile ve usulsüzlüğe başvurulduğunu biliyoruz. Konunun takipçisiyiz. Her türlü hukuki yolu deneyerek yapılan haksızlıkların peşini bırakmayacağız.” dedi…

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.