BBP'den MHP'li Şehmus Uçar'a destek

BBP'den MHP'li Şehmus Uçar'a destek

2014 Yerel Seçimleri'nde BBP Seyhan Belediye Başkan Adayı olan Gani Gökmen Şehmus Uçar'ı ziyaret etti

HER KESİMDEN ORTAK SES: 'ŞEHMUS UÇAR'

2019 Yerel Seçimleri için Türkiye'nin en erken yola çıkan A. Adayı MHP Seyhan Belediye Başkan A. Adayı Şehmus Uçar'a her kesimden destek çığ gibi büyüyor. Seyhan'da girilemez denilen yerlere giren ve Milliyetçi Hareket Partili bir belediye başkan aday adayı olarak partisine oy isteyen Şehmus Uçar'a bir destek de 2014 Yerel Seçimleri BBP Seyhan Belediye Başkan Adayı Gani Gökmen'den geldi.

GÖKMEN'DEN UÇAR'A DESTEK ZİYARETİ

Şehmus Uçar'ı seçim iletişim merkezinde ziyaret eden Gani Gökmen yapılacak yerel seçimlerde Şehmus Uçar'ın yanında yer alacaklarını ve ekibiyle birlikte Uçar'a destek vereceklerini ifade etti. Uçar'a inandıklarını ve hizmet noktasında güvendiklerini dile getiren Gökmen,"Seyhan'ı ancak Seyhan'ı bilen Seyhan'da yetişmiş her kesime eşit olacak bir adayın kazanabilir. Bu özelliklerin hepsi Şehmus Uçar'da var ve ancak Seyhan'ı hakettiği yere Şehmus uçar getirebilir" dedi.

SEYHAN'A VE SEYHANLIYA SÖZÜMÜZ VAR

MHP Seyhan belediye başkan A. Adayı Şehmus Uçar ise Gani Gökmen'in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek "Bu dönem çok farklı olacak, bize inanıp bizi destekleyen hiç kimse asla ve asla pişman olmayacaktır. Bizim her mahallemize her kesime eşit bir şekilde hizmet götüreceğimizden kimse kuşku duymasın hep birlikte, STK'larımızla, muhtarlarımızla birlikte Seyhan'ı yönetip Seyhan'ı hak ettiği yere birlikte getireceğiz. Ayrıca bize inanıp güvenen ve ekibiyle Bizlere katkı sağlayan Sn. Gani Gökmen' e teşekkür ederim. Kendileri gücümüze güç katmışlardır. Bizim Seyhan'a ve Seyhanlıya sözümüz var" dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.