• BIST 93.699
 • Altın 212,529
 • Dolar 5,2914
 • Euro 6,0505
 • İstanbul 10 °C
 • Ankara 5 °C
 • Yozgat 1 °C
 • İzmir 12 °C
 • Adana 12 °C
 • Bursa 8 °C

BÜYÜK TÜRK MİLLETİ

Fikri ATILBAZ

 

Büyük Türk Milleti diye başlayan, Ne Mutlu Türk'üm Diyene Diye bitiren Bozkurt yürekli, Bozkurt pençeli yürek, sen hepsinden öte izlenensin. Ne diyecek diye merakla beklenensin. Sen bu Türk Milletinin hasreti, gözünde iki damla yaş, yüreğinde hiç dinmeyen sızı, Türk'ün kısılamayan gür sesi, herkesin dinlemek için, ne söyleyecek diye dinlemek istediği vatanı savunan adam olarak anılan Lider Devlet Bahçeli, konuşmasına, "Büyük Türk Milleti" diye başladı.

"Nereli olursanız olunuz,
İster güneyden, ister kuzeyden,
İster doğudan, ister batıdan,
Kim olursanız olunuz,
Ülkemin neresinde doğarsanız doğunuz,
Kökünüz, kökeniniz, mezhebiniz ne olursa olsun,

Vatanım, bayrağım, milletim, demokrasim, şehitlerim, kardeşliğim ve mukaddesatım demek için Yenikapı'yı doldurdunuz.

Bu ruh devam ettiği müddetçe hiçbir hain bize yanaşamayacaktır." Diye devam etti. Türk Milletinin sahipsiz olmadığını gösterdi. Birlik ve beraberlik içinde olursak her şeyin üstesinden gelebileceğimizi söylemiştir.

Kimlerin bizimle beraber olamayacaklarını, kimlerle paylaşacak ekmeğimizin olmayacağını şu ifadelerle açık açık belirtti.

   "Dikkat ediniz:
Şehadet deyince,
Gazilik deyince,
Al bayrağı görünce,
İstiklal marşını duyunca,
Gözleri hasretle yaşarmayan,
Göğüsleri gururla kabarmayan,
Yürekleri coşkuyla çarpmayan,
Vicdanları titremeyenle paylaşacak ekmeğimiz olmayacaktır.

Onları iyi belleyiniz.
Onlar asla ve asla bizden değildir.
Onlar kuzu postuna bürünmüş kripto canavarlardır.
Vatan sahipsiz değildir.
Millet yetim değildir.
Devlet öksüz değildir."

Lider Devlet Bahçeli'nin bu söylemlerine katılmamak mümkün mü? Bir Türk Milliyetçisi bundan daha iyi bir şekilde kendisini nasıl ifade edebilir? Söz konusu vatan olunca, geri kalan her şeyin teferruat olduğunu göstermişlerdir. Bu demektir ki en ufak bir kıvılcımla Kuvayi Milliye ruhu yeniden canlanacak, yedi düvel kendini sorgulayacak ve korkarak, temkinli adım atacaktır.

Türk Milleti, tarihi düşmanlarının düşmanlıklarını, bugün yine yeniden Haçlı seferlerini, yabancıların proje düzeyine getirdikleri planları yırtıp önlerine atmıştır. Bu tarihi değiştiren olayda Lider Devlet Bahçeli, Liderliğini ve Devlet Adamlığını cümle aleme göstermiş, bir Milliyetçi Ülkücünün derdinin memleket olduğunu net bir şekilde ifade etmiştir.

Her zaman, her zorlukta, her yalnız kaldığımızda, "Hasbünallahü Ve Ni'mel-Vekil Ve Nimel Mevla" diyen Milliyetçi Ülkücü olarak Lider Devlet Bahçeli'nin hatırlattığı, "Biliniz ki, inanıyorsanız üstünsünüz, zaferi kazanacak olan da sizlersiniz." dediği şekilde, "Gevşemeyin, hüzünlenmeyin. Eğer (gerçekten) iman etmiş kimseler iseniz üstün olan sizlersiniz." (Ali İmran/139) ayeti hatırlayın.

Din adamı kılıklı insanların: Türklüğün üstünü örtmeye çalışan, diyalog adı altında Haçlıların emrinde, onların parçaları olmayı kabul edenlerden Türk ve İslam alemini korusun. Bu alanda en büyük tehlike gördükleri, TSK, Türkiye Cumhuriyeti Devleti, Milliyetçi Ülkücü Hareketi, Lider Devlet Bahçeli'yi, Dava neferlerini, her türlü iğrenç, müptezel saldırılardan, kumpaslardan korusun.

Büyük Türk Milleti diye başlayan konuşma "Ne Mutlu Türküm Diyene" diye noktalandı. Bu binlerce yıllık tarihin derinliklerinden gelen içselleştirilmiş Türklük vurgusunun dile gelme şekliydi.

Seni dinlerken bir kez daha iyi ki Ülkücüyüz, iyi ki sen varsın ve Liderimizsin diye her Ülkücü gibi Allah'ımıza hamd, şükür ettik. Bu ülke için Lider Devlet Bahçeli'ye ve Milliyetçi Ülkücü Harekete ihtiyaç vardır! Önce vatanım diyen herkese duyurulur!

Sağlıcakla kalın!

 

Fikri ATILBAZ

 • Yorumlar 0
 • Facebook Yorumları 0
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
  yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
  Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
Yazarın Diğer Yazıları
Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Ülkücü Medya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.