Cumhurbaşkanı Başdanışmanı: Çok Şükür ki MHP ve Devlet Bahçeli var

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı: Çok Şükür ki MHP ve Devlet Bahçeli var

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve BBP Eski Genel Başkanı Yalçın Topçu, devletin devamlılığı noktasında MHP ve Devlet Bahçeli’nin varlığına şükretti.

Aydın Ordulular Derneği ve Yerli Düşünce Derneği’nin Aydın Kültür Merkezi’nde ortaklaşa düzenlediği konferansa konuşan Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve Büyük Birlik Partisi Eski Genel Başkanı Yalçın Topçu, Türkiye’nin küresel güçlerin oyunlarına karşı verilen mücadelede yerli ve milli olmanın önemini anlatırken, ”Çok şükür ki siyasi sağduyunun adresi vatan-millet, devlet-i ebed müddet diyen Milliyetçi Hareket Partisi ve onun değerli Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet Bahçeli var” dedi.

TÜRKİYE KÜRESEL SALDIRILARA RAĞMEN BİRLİĞİNİ KORUMAYI BAŞARDI

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve BBP Eski Genel Başkanı Yalçın Topçu, onursal başkanlığını yaptığı YDD’nin düzenlediği konferansta yaptığı konuşmada, ”Derin ferasete, engin tecrübeye, şanlı ve şerefli tarihe sahip olan büyük Türk milleti, içimizdeki piyonlara ve onları kullanan küresel emperyalist güçlere rağmen, birliğini ve siyasi istikrarını korumayı başarmıştır. Ülkemiz ve insanımızın, diğer dünya devletleri ve halkları tarafından nasıl görüldüğü algısının ve olgusunun ne şekilde değerlendirildiğini bilmek tabii ki önemlidir. Ülkemizin her meselesi tabii ki siyasi iktidarın öncelikli sorumluluğudur.” dedi.

ÇOK ŞÜKÜR Kİ MHP VE DEVLET BAHÇELİ VAR

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve BBP Eski Genel Başkanı Yalçın Topçu, ”Fakat muhalefetin, resmi ve özel kurumların, sivil toplum kuruluşlarının da bir o kadar sorumlulukları olduğu da bir gerçektir. İşte tamda bu yüzden, güvenliğini, refahını ve gelişmesini sağlamış, diğer ülkeler arasında sözü dinlenen, güçlü algısı ve güçlü olgusu olan bir ülke olmamız için yerli ve milli muhalefet anlayışına acilen ihtiyacımız olduğu da bir gerçektir. Fakat demokrasimizin olmazsa olmazı olan, bazı muhalefetin ve onların sözcülerinin sözleri ne yazık ki küresel medyanın manşetlerini süslemekte, kirli kalemlere ilham olup, kadim düşmanlarımızı sevindirmektedir. Ama çok şükür ki siyasi sağduyunun adresi vatan-millet, devlet-i ebed müddet diyen Milliyetçi Hareket Partisi ve onun değerli Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet Bahçeli var” dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.