₺ Destekle

ulkucumedya.com ailesi olarak bizler davamız ve ülkümüze hizmet amacıyla çıktığımız bu yolda ilerlemek istemekteyiz. Bu hizmetimizi verirken kalitemizde bir bozulma, haber akşında bir aksama olmaması ve üzerimize düşen görevi eksiksiz yerine getirmek için ciddiyet, disiplin, özveri ile çalışmaktayız.

Çalışmalarımızı 81 il, 783.562 km² ile sınırlı tutmak istemiyoruz. Lefkoşa’dan Bakü’ye Ötüken’den Sincan Uygur Bölgesine kadar Kızıl Elma’ya ulaşana kadar  tüm Bozkurtların sesi olmak istiyoruz.

Ülkücü Medya'da genel yayın yönetmeniz ve yazarlarımız hiçbir çıkar gözetmeksizin gönüllük esasına göre hizmet vermektedir.

2 editörümüzde uzun süredir bizim ile birlikte ücretli çalışmaktadır.

Gündemi kaçırmamak ve daha kaliteli bir hizmetler sunmak için 2 tam zamanlı çalışacak editöre daha ihtiyacımız vardır ancak sayfamızın tek geliri olan Google reklamı sitemizin giderlerini karşılamamaktadır. Barış Pınarı Harekatına verdiğimiz destekten dolayı  1 milyon takipçisi bulunan twitter hesabımızın da kapatılması gelirimizi olumsuz yönde etkilemiştir.


Ülkücü Medya'nın yayın hayatına devam edebilmesi, daha nitelikli hale gelmesi gerektiğine inanıyor ve katkı vermek istiyorsanız kendi belirlediğiniz bir miktarda destek olabilir ya da sayfamıza reklam verebilirsiniz. IBAN numaramızı burada doğrudan paylaşmıyoruz çünkü daha önce hesabımıza 18 yaş altı ve öğrenci Ülkücü kardeşlerimiz para yatırmak istemiştir. Bu kardeşlerimize de düşüncelerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Sizlerin bize yapacağı en büyük destek verimli bir eğitim alarak, Türk toplumunu muasır medeniyetler seviyesine yükseltecek birer birey olmanız ve ülkümüz için vereceğiniz mücadele olacaktır.


ÜlkücüMedya'nın yayına devam etmesi, daha nitelikli hale gelmesi gerektiğine inanıyor ve katkı vermek istiyorsanız  kendi belirlediğiniz bir miktarda destek olabilirsiniz.

Destek Olmak İçin: bilgi@ulkucumedya.com veya 0542 220 30 66 irtibata geçebilirsiniz