Devlet Bahçeli'den Flaş Çağrı! MHP Saflarına katılın...

Devlet Bahçeli'den Flaş Çağrı! MHP Saflarına katılın...

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP’den bir şekilde kopmuş olan dava arkadaşlarını tekrar MHP çatısı altında toplanmaya davet etti.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ankara Meyra Otel’de düzenlenen Merkez Yönetim Kurulu, Merkez Disiplin Kurulu, Milletvekilleri ve İl Başkanları istişare toplantısında yaptığı konuşmada, ”Dava arkadaşlarımızdan samimi olan, yıllarını veren, her türlü zahmeti çeken ama kızgın, kırgın, küskün olarak muhtelif dönemlerde sağa-sola sapanları, bir rüzgar ile sürüklenenleri tekrar bir duldaya çekmek istiyorum. O dulda da Milliyetçi Hareket Partisi’dir.” dedi.

DAVASINI ÖNE ÇIKARANLARLA SONUNA KADAR YÜRÜYECEĞİZ

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin gücüne güç katacağını ve Türk milletine tercüman olmaya, Türkiye’nin beka ve milli çıkarlarını savunmaya devam edeceğini belirterek, ”2023 lider ülke Türkiye amacına ulaşmak Cumhur İttifakı olarak temel gündemimizdir. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin geleceğin büyük Türkiye’sinin yönetimsel mimarı olacağı inancımızı her zaman koruyacağız. Zillet millete boyun eğdiremeyecektir. Milliyetçi Hareket Partisi, fitneye, dedikoduya, kötü niyet sahiplerine şans tanımayacak, fırsat vermeyecektir. Şahsını davasının önüne çıkaranlarla değil, davasını öne çıkaranlarla sonuna kadar yürüyeceğiz. Dava arkadaşının kuyusunu kazanlarla değil, dava arkadaşına omuz verenlerle, el ele onurla mücadele edenlerle geleceği kucaklayacağız. ‘Ben’ değil ‘biz’ diyen, önce ‘ülkem ve milletim’, sonra ‘partim ve ben’ diyebilen kutlu yüreklerle aşılmaz engelleri aşacağız, bozulmaz tuzakları bozacağız.” dedi.

DAVAMIZ KIZILELMADIR, TURANDIR, TÜRK İSLAM ÜLKÜSÜDÜR

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ”Ne yapıyorlar? değil, Ben ne yaptım? sorusunu sorabilen, başkasının çetelesini tutmak yerine kendi vicdanını sorguya çeken ve bugün ülkem için, davam için, milletim için ne ürettim sorusuna gururla cevap verebilen ahlaklı dava insanlarıyla Türkiye’ye umut olacağız. Oturmayacağız, yorulmayacağız, vazgeçmeyeceğiz. Yerimizde saymayacağız, yükselmekten taviz vermeyeceğiz. Onu bunu çekiştirenlere imkan vermeyeceğiz. Ona buna kulp takanları aramızdan çekip atacağız. Davamız Türk milletinin ezeli davasıdır. Davamız Türkiye’nin istiklal ve istikbal mücadelesinin ebedi doğruluşu ve dik duruşudur. Davamız Kızılelmadır, davamız Turandır, davamız Türk-İslam ülküsünün muzaffer şafağına ulaşmaktır.” dedi.

BENİMLE İNANÇLI VE ADAM GİBİ YÜRÜYECEK ARKADAŞLARIMIZA KAPIMIZ AÇIKTIR

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ”Azı çok yapıp durmadan ilerleyeceğiz. Bir olacağız, beraber olacağız, çelik gibi irademizle müfsitlere ve münafıklara kapalı duracağız. Benimle ilkeli, seviyeli, inançlı ve adam gibi yürüyecek her arkadaşıma gönlüm de, kapım da ardına kadar açıktır. Allah eksikliğinizi göstermesin. Hayat mücadelesi veren vatandaşlara selam ve hürmetlerimi iletiniz. Kılıcınız keskin, kararınız emin, bahtınız açık olsun. Ay gökte kaldıkça, güneş üstünüze doğdukça ulu kocaların, aksakallıların duası milletimizin ve dava arkadaşlarımın üzerine olsun. Allah Türk’ü korusun ve yüceltsin diyorum. Ve de partimizi muzaffer kılsın diliyorum.” dedi.

MHP’DEN BİR ŞEKİLDE AYRILANLARI MHP’DE TOPLAYACAĞIZ

Konuşması bittikten sonra bir gazetecinin ‘Dava arkadaşlarımızla ve omuz verenlerle sonuna dek yürüyeceğiz, oturmayacağız, yorulmayacağız ve vazgeçmeyeceğiz.’ dediniz. MHP’nin önümüzdeki dönemini nasıl tanımlıyorsunuz? sorusuna cevap veren MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Dava arkadaşlarımızdan samimi olan, yıllarını veren, her türlü zahmeti çeken ama kızgın, kırgın, küskün olarak muhtelif dönemlerde sağa-sola sapanları, bir rüzgar ile sürüklenenleri

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.