Devlet Bahçeli'den MHP Düşmanlarına Kapak gibi cevap!

Devlet Bahçeli'den MHP Düşmanlarına Kapak gibi cevap!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Bizi eleştirenler, geberdi diyenler, geberecek diyenler.MHP böylelikle parçalanacak diyenler.İşte şimdi buradayız, arkadaşlarla beraberiz.” dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, TBMM’de gazetecilerin sorularını cevaplandırırken sağlık durumuyla ilgili espirili bir şekilde Adana ağzıyla cevap vererek, “Bizi eleştirenler, geberdi diyenler, geberecek diyenler.MHP böylelikle parçalanacak diyenler.İşte şimdi buradayız, arkadaşlarla beraberiz. Allah’a bin şükür, dua edenler, iftira edenlerden çok çok fazla.” dedi.

ÇOK ŞÜKÜR DUA EDENLER İFTİRA EDENLERDEN ÇOK

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ”Sağlık konusuyla ilgili çok şeyler yaptılar. Hala da söylüyorlar. Değişik şeyler yapıyorlar. Dikkatinizi çekti mi bilemiyorum. Ben ilk defa dışarı çıktığımda sakal bırakmıştım. Bu sakalı dikkate alarak; sağlığımla uğraşacakları yerde sakalımla uğraşsınlar diye bir açıklama yaptım. Fakat sakalla uğraşan çok az çıktı. Hala sağlıkla ilgili söylüyorlar. Ben herkese sağlık diliyorum. Çünkü sağlık her şeyin başı. Bizi eleştirenler, geberdi diyenler, geberecek diyenler. MHP böylelikle parçalanacak diyenler. İşte şimdi buradayız, arkadaşlarla beraberiz. Allah’a bin şükür. Allah’ın verdiği ömrü yaşamaya çalışıyoruz. Dua edenlerle, iftira edenler arasındaki farkı gösterdim. Allah’a bin şükür, dua edenler, iftira edenlerden çok çok fazla. Böyle endişe edilecek bir durum yok.” dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.