Devlet Bahçeli'den şehit ailelerine minibüs

Devlet Bahçeli'den şehit ailelerine minibüs

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şubesi'ne minibüs bağışladı.

Osmaniyeli olan Devlet Bahçeli tarafından gönderilen minibüs, derneğin Esenevler Mahallesi'ndeki merkezinde düzenlenen törenle şehit aileleri, gazi ve yakınlarının hizmetine sunuldu. Şube Başkanı Durmuş Öksüz, törende yaptığı konuşmada MHP Genel Başkanı Bahçeli'ye dernek üyeleri adına teşekkür ederek, derneğin faaliyet gösterdiği mevcut arazisinin de yine Bahçeli tarafından bağışlandığını söyledi.

2006'de derneğin şubesini kurduklarını belirten Durmuş Öksüz, "O yıldan bugüne kadar hizmet etmekteyiz ancak bizim en büyük sıkıntımız yerimizin olmayışıydı. Sayın Devlet Bahçeli şu anki yerimizi şahsi arsasını bizim derneğe bağışladı ve Belediye Başkanımız Kadir Kara da binamızı yaptırdı. Bizim diğer bir sıkıntımız da aracımızın olmamasıydı.

Şehit ailelerimizi ziyaretlerinde, şehit cenazelerimize giderken aracımız olmamasından dolayı büyük sıkıntılar çekmekteydik.

Bu aracımızı da yine seçim çalışmalarında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli derneğimize ziyarete geldi. Bize 'Başkanım her hangi bir eksiğimiz var mı?' diye sorduğunda bir minibüs eksiğimiz olduğunu söyledim. Sayın Devlet Bahçeli tarafından şahıs olarak galeriden alınarak derneğimize hibe edildi" dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.