Alparslan Büyük Selçuklu Dizisi İzleyicinin Beklediği Senaryoya Geçiyor

Alparslan Büyük Selçuklu Dizisi İzleyicinin Beklediği Senaryoya Geçiyor

Alparslan Büyük Selçuklu 47. Bölüm Fragmanı'nda Alparslan ile Süleyman'ın arasındaki ipler bitiyor ve gerilim artıyor. Alparslan Büyük Selçuklu yeni bölüm fragmanında Alparslan, "Yaptıklarından hesabını soracağım" diyerek bir mola sırasında Süleyman'ın karşısına çıkıyor.

Büyük Selçuklu 47. bölüm fragmanında Al Paslan'ın kat kat artan öfkesi, zaten Süleyman'a da yapacak bir şey bırakmayacaktır. Alparslan Büyük Selçuk yeni bölüm ön izlemesinde Süleyman'ın yılmayan "Alparslan nefes aldıkça irin yok" sözü tansiyonu yükseltiyor.

Alparslan'ın hançerin keskin sözlerini kullanarak düşmana durumunu yeniden ilan ettiği sahne çok konuşuldu. Kimseye sözünde durmayan Alpaslan'ın görüntüsü dünyayı kasıp kavurdu. Al Paslan'ın "Dağ çıyanı Bayan Balaya'ya gücün yetmez" demesine tepki netti ve seyircilerden tam not aldı.

Şimdi bizim olanı geri alma vaktidir!'' diyerek harekete geçen Alparslan'ın kahramanca bir tutum sergileyişi de izleyenlerin dikkatini çekti.

Leon yanında getirdiği mancınıkla Surmari Han’a neft atmış ve ortalık savaş alanına dönmüştü. Gevher, Erbasgan ile hana girmişti. Kutalmış, Rasul Tegin ve birçok alp da hanın içerisindeydi. Alparslan ise hanın önünde, yapılan mancınık atışını görüp biçare kalmıştı. Hanın içinde neler oldu? Gevher, Erbasgan, Kutalmış veya Rasul Tegin’den birine bir zarar geldi mi?

Haber

Alparslan mancınık atışı yapan Leon’a karşı saldırıya geçecek mi, yoksa ilk iş olarak hana yardıma mı gidecek? Altuncan’ın ölüm haberini alan Tuğrul yıkılır. Tuğrul’un bu büyük yıkıntısının ardından tahta geçici olarak Süleyman oturur. Alparslan ve Kutalmış bu durum karşısında ne yapacak? Veliaht ilan edilen Süleyman’a biat mı edecekler, yoksa tahta geçmek için planlarını eyleme dökecekler mi?

Haber

Leon’un gelişi ve Alexander’ın ölümüyle Selçuklu ile yapmak istediği işbirliği tökezleyen Grigor, Flora’yı tekrar ikna ederek Süleyman ile evlendirecek. Böylece Selçuklu mülkü üzerindeki emellerini gerçekleştirmeye çalışacak. Grigor başarabilecek mi, yoksa başka bir plan mı kurması gerekecek?

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.