Alparslan Dizisi Ne Zaman Başlıyor? Alparslan Dizisinin Yayın Tarihini Açıkladı

Alparslan Dizisi Ne Zaman Başlıyor? Alparslan Dizisinin Yayın Tarihini Açıkladı

Alparslan dizisi için hazırlıklar sürüyor. Dizinin yapımcısı konumunda olan Emre Konuk, Sina Koloğlu'nun sorularına karşılık dizinin yayın tarihini de açıkladı. Alparslan'ın Destanı dizisi ne zaman başlayacak? Milyonların merak ettiği soru artık yanıt buldu. Alparslan dizisi yeni sezonu için Barış Arduç ve Fahriye Evcen'in çalışmaları sürüyor.

Alparslan'ın Destanı dizisi, oldukça şaşırtıcı bir kararla ortaya çıktı. Pek çok kişi Uyanış Büyük Selçuklu'nun devam edeceğini düşünüyordu. Ancak Emre Konuk'un kararı sonrasında gözler Alparslan dizisine çevrildi. Oyuncu kadrosu baştan aşağı yenilendi ve pek çok kişi dizinin nasıl işleyeceği konusunda fikir sahibi oldu. Emre Konuk, dizinin yayın tarihini de açıklayarak gündeme dair merak edilen soruları yanıtladı. Sina Koloğlu'nun diziyle ilgili sorularına cevap vermekle kalmayıp milyonların merak ettiği bir konuya da değindi.

Alparslan Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Alparslan'ın Destanı dizisi için yayın tarihi yavaş yavaş belli oluyor. Dizinin Eylül sonu Ekim başı gibi ekrana geleceği öğrenildi. Dizinin konusu ilk sezondan tamamen farklı ve tek ortak nokta bazı devlet ve imparatorluklar olacak. Bir yandan da dizi oyuncularının diziye hazır olup olmadığı merak ediliyor.

Oyuncular Diziye Hazırlanıyor

Alparslan dizisi oyuncuları dizi için hazırlıklarını sürdürüyor. Özellikle de Fahriye Evcen ve Barış Arduç'un binicilik eğitimlerinin sürdüğüne dikkat çekildi. Dizinin başarılı oyuncuları bu eğitimlerden sonra Alparslan'ın Destanı dizisi için hazır hale gelecek.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.