ATV Kardeşlerim Dizisinde Akif (Celil Nalçakan) Kimdir? Akif'i Canlandıran Oyuncunun Hayatı

ATV Kardeşlerim Dizisinde Akif (Celil Nalçakan) Kimdir? Akif'i Canlandıran Oyuncunun Hayatı

ATV'de ekrana gelen Kardeşlerim, 4. sezonu için hazırlanıyor. Dizide başrollerden birini oynayan Celil Nalçakan ise Akif karakteri ile gündeme geldi. Celil Nalçakan'ın hayatı ve oyuncunun geçmişi...

Cumartesi günlerinin en çok izlenen yapımlarından biri olan "Kardeşlerim" dizisinde Celil Nalçakan'ın hayat verdiği Akif karakteri izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Akif, etrafındaki herkesi etkisi altına alabilen, tatlı sözlü fakat vicdan ve merhametten uzak, manipülatif bir kişilik sergiliyor. Onun için çıkarları her şeyden önemli ve bu uğurda aşamayacağı hiçbir engel yok.

Celil Nalçakan (Akif) Kimdir?

Peki, kimdir bu rolü başarıyla canlandıran Celil Nalçakan? 1978 yılında Sivas'ta öğretmen bir anne ve elektrik teknisyeni bir baba tarafından dünyaya getirilen Nalçakan, şu an 43 yaşındadır. Esranur isimli bir kız kardeşi de var. Lise eğitiminin ardından, Cumhuriyet Üniversitesi'nde Jeoloji Mühendisliği okumaya başladı fakat yedi yılın sonunda eğitim hayatına bir son vererek Sivas Devlet Tiyatrosu'na katıldı.

Celil Nalçakan'ın hayat hikayesi, herkes için bir dönüm noktası olabilecek cesur kararlarla dolu. Akademik bir kariyeri yarıda bırakıp tiyatro sahnelerine adım atması, onun sanata olan tutkusunun bir göstergesidir. Şimdi ise, "Kardeşlerim" dizisindeki Akif karakteriyle hem eleştirmenlerden hem de izleyicilerden tam not alıyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.