Kardeşlerim Dizisi Elif Kimdir? (Berk'in İkizi) Dilara Sümbül Kimdir? Hangi Karekterde Oynuyor..

Kardeşlerim Dizisi Elif Kimdir? (Berk'in İkizi) Dilara Sümbül Kimdir? Hangi Karekterde Oynuyor..

Spot: Kardeşlerim Dizisi Elif Kimdir? ATV ekranlarının sevilen yapımı Kardeşlerim Dizisinde Elif karakterine genç oyuncu Dilara Sümbül hayat verecek. Elif, Berk’in çift yumurta ikizidir.

TV ekranlarında seyircilerin beğenisini kazanan Kardeşlerim dizisi, ikinci sezonuyla birlikte heyecan dolu bölümlerle devam ediyor. Yeni sezonda diziye katılan oyuncu Dilara Sümbül ise Elif karakteriyle izleyicilerin karşısına çıkacak. Dizide, Doruk'un en yakın arkadaşı olan Elif, zengin aile çocuğu Berk'in çift yumurta ikizidir.

26 yaşındaki Dilara Sümbül, ilk profesyonel deneyimini 2018 yılında Elimi Bırakma dizisiyle yaşamıştı. Ardından Evlilik Hakkında Her Şey, Baş Belası ve Duy Beni gibi yapımlarda rol almıştı. Şimdi ise Kardeşlerim dizisiyle izleyicilerin karşısına çıkacak.

kardeslerim-dilara-sumbul-1-e1682722798479.jpg

Kardeşlerim dizisi, aynı anda hem anne hem de babalarını kaybeden kardeşlerin hikayesini anlatıyor. Celil Nalçakan, Fadik Sevin Atasoy, Cüneyt Mete, Güliz Ayla, Ahu Yağtu, Onur Seyit Yaran ve Yiğit Koçak gibi birbirinden başarılı oyuncuların yer aldığı dizi, yönetmen Serkan Birinci tarafından yönetiliyor. Dilara Sümbül'ün diziye dahil olmasıyla birlikte ortamların daha da hareketleneceği kesin.

Dilara Sümbül'ün Oynadığı Diğer Diziler Nelerdir?

Kardeşlerim dizisinde Elif karakterine hayat veren Dilara Sümbül, daha önce birçok farklı dizi ve yapımda rol almıştı. İlk kez 2018 yılında Elimi Bırakma dizisiyle ekranlara gelen Sümbül, sonrasında Evlilik Hakkında Her Şey, Baş Belası ve Duy Beni gibi yapımlarda da yer aldı. Genç oyuncu, Kardeşlerim dizisiyle birlikte oyunculuk kariyerindeki başarısını sürdürüyor.

Sonuç olarak, ATV'nin sevilen dizisi Kardeşlerim'in yeni sezonunda Elif karakteriyle Dilara Sümbül'ün de ekibe katılmasıyla diziye yeni bir soluk getiriliyor. Seyirciler, merakla Elif karakterinin hikayesini izlemeye devam ediyorlar.

Kardeşlerim Dizisi'nin Konusu Nedir?

ATV'nin sevilen dizisi Kardeşlerim, aynı anda anne ve babalarını kaybeden dört kardeşin hikayesini konu alıyor. Doruk, İpek, Berk ve Ayşe, anne ve babalarını kaybettikten sonra zorlu bir mücadele içine giriyorlar. Ailelerini kaybettikleri trafik kazasında kendileri de yaralanan kardeşler, hem fiziksel hem de duygusal olarak toparlanmaya çalışıyorlar. Kendilerine yeni bir hayat kurmak için mücadele veren kardeşler, aynı zamanda geçmişlerindeki sırlarla yüzleşmek zorunda kalıyorlar.

Satır Başlığı: Kardeşlerim Dizisi'nin Yönetmeni Kimdir?

ATV'nin sevilen dizisi Kardeşlerim'in yönetmen koltuğunda Serkan Birinci oturuyor. Türkiye'nin başarılı yönetmenlerinden biri olan Birinci, daha önce Güllerin Savaşı, Kara Sevda, Ufak Tefek Cinayetler gibi birçok başarılı projede yer almıştı. Kardeşlerim dizisi, Birinci'nin yönetmenliğinde heyecan dolu bölümleriyle seyircileri ekrana kilitliyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.