Kardeşlerim Dizisi Suzan Kimdir? Ahu Yağtu Hayatı ve Oynadığı Diziler

Kardeşlerim Dizisi Suzan Kimdir? Ahu Yağtu Hayatı ve Oynadığı Diziler

ATV'de yayımlanan Kardeşlerim dizisinde Ahu Yağtu, Suzan karakterine hayat veriyor. Peki Ahu Yağtu başka hangi dizilerde oynadı? Oyuncunun hayatı ve kim olduğuyla ilgili merak edilenler...

Cumartesi günlerinin vazgeçilmezi olan ATV'nin popüler dizisi "Kardeşlerim"de Ahu Yağtu'nun portresini çizdiği Suzan karakteri büyük ilgi görüyor. Suzan, dizi içinde kocasından göremediği sevgi ve ilgiyi dış dünyada arayış içinde olan bir kadın olarak karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda yaşadığı zorluklar ve geçmişin gölgesinde kalan sırlar eşliğinde kendini yeniden tanıma fırsatı buluyor.

Kardeşlerim Ahu Yağtu (Suzan) Kimdir?

1978 yılında İzmir'de dünyaya gelen ve şu an 43 yaşında olan Ahu Yağtu, çok yönlü bir sanatçı ve iş kadınıdır. Genç yaşlarında ailesi boşandığı için zorlu bir çocukluk dönemi geçirmiş, ancak bu onun hayallerine ulaşmasına engel olmamıştır. Güzel sanatlar eğitimi alarak yeteneklerini geliştirmiş ve 14 yaşında modellik kariyerine adım atmıştır.

Yağtu'nun iş hayatı 1993 yılında modellikle başlamış, fakat zamanla yeteneğini farklı alanlarda da göstermiştir. Özellikle "Biri Bizi Gözetliyor" adlı yarışma programında sunuculuk yaparak tanınmış, reklam projelerinde de boy göstermiştir. Televizyon ekranlarında ise; "90-60-90", "Kampüsistan", "Savcının Karısı" ve "Aşk ve Ceza" gibi dizilerde farklı karakterlere hayat vermiştir. Ayrıca, 2010 yılında "Bir Avuç Deniz" adlı sinema filminde de rol almıştır.

Ahu Yağtu sadece oyunculuk ve modellikle sınırlı kalmayıp, İstanbul Bebek'te "Second Chance" adında bir vintage butiği işletmektedir. Türkiye'nin önde gelen modellerinden biri olarak podyum kariyerini sürdüren Yağtu, stil danışmanlığı ve moda tasarımı gibi alanlarda da yeteneğini konuşturmaktadır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.