Kuruluş Osman Dizi Oyuncusu Ölümden Döndü! Yapımcı Az Açıklama Geldi..

Kuruluş Osman Dizi Oyuncusu Ölümden Döndü! Yapımcı Az Açıklama Geldi..

Kuruluş Osman dizisinin heyecan dolu bölümlerine bir olay daha eklendi. Bala Hatun'u canlandıran Özge Törer'in sette yaşadığı tehlikeli anlar, hayranlarını şaşırttı.

Kuruluş Osman, ATV ekranlarında büyük bir ilgiyle izlenen ve fırtınalar estiren bir dizi olarak dikkat çekiyor. Burak Özçivit, Özge Törer ve Yıldız Çağrı Atiksoy gibi başarılı oyuncuların yer aldığı dizi, her hafta yeni bölümüyle izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başarıyor.

Ancak, Kuruluş Osman 125. Bölüm öncesi yaşanan bir olay dizi hayranlarını şaşırttı. Bala Hatun karakterine hayat veren güzel oyuncu Özge Törer hakkında ortaya çıkan bir sürpriz, büyük bir şok etkisi yarattı.

Bala Hatun karakteri, dizi hikayesinde önemli bir noktada yer alan cesur bir kadını temsil ediyor. Bu karakteri canlandırmak, her oyuncuya nasip olmayacak bir ayrıcalık. Özellikle de popülerlik kazanan, izleyicileri etkileyen bir hikayeye sahip olan ve güçlü oyuncularla birlikte çalışmak, genç oyuncu Özge Törer için büyük bir şanstı.

Ancak, sette yaşanan bir olay, Özge Törer'in ölümden dönmesine sebep oldu. Oyuncu, at bindikleri bir sahnede uçurumu fark etmediklerini ve bu tehlikeli durumu fark eden Burak Özçivit'in hızla atını kırarak onu durdurduğunu anlattı. Özge Törer, "Uçurum var, biz onu görmüyoruz. Atlarla beraber gitti, yamacın ucuna kadar geldim. Sonra Burak önüme kırdı ve beni bu tarafa itti. Eğer önüme kırmasaydı ben uçurumdan yuvarlanmıştım. O çok tuhaf anlarımdan birisiydi" şeklinde konuştu.

Kuruluş Osman dizisinin setinde yaşanan bu tehlikeli olay, hem oyuncuları hem de izleyicileri şaşırttı. Şans eseri ölümden dönen Özge Törer, sağlıkla sete devam ederek dizinin hayranlarına heyecan dolu sahneler sunmaya devam ediyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.