Afganistan Türkiye Arası Kaç Km? Afganistan Araba ve Uçakla Kaç Saat Sürüyor?

Afganistan Türkiye Arası Kaç Km? Afganistan Araba ve Uçakla Kaç Saat Sürüyor?

Afganistan, Ankara'dan uçak ve araç ile kaç saat sürmektedir? İki ülke arasındaki km farkı kaçtır? Afganistan'a gitmek için vize gerekiyor. Konsolosluklardan vize alındığı takdirde bazı sağlık tedbirleri de almanız şart. Afganistan'a uçakla gitmek çok daha basit. Araba ile gidildiğinde kaç km'dir?

Afganistan, son zamanlarda çok konuşulan bir ülke haline geldi. Bu ülkeye gitmek için vize gerektiğini unutmayın. Konsolosluklarla irtibata geçerek gerekli bilgiyi alabilirsiniz. Vize aldıktan sonra ise Sağlık Bakanlığı'nın çeşitli duyurularını takip etmek doğru olacaktır. Çünkü bu duyurular arasında Afganistan'daki çocuk felci gibi ciddi konular da yer almakta. Dolayısıyla ülkeye gitmeden önce mutlaka çocuk felci aşısını olmalısınız. Afganistan'da yoğun bir şekilde bulunan çocuk felci, riskli bir ortam oluşturuyor.

Afganistan Arabayla Kaç Km?

Afganistan araba ile 3852 km'dir. Afganistan'a arabayla gitmek isterseniz 1 saat 22 saat kadar yolculuk yapmanız gerekmektedir. Bu da neredeyse 2 gün anlamına geliyor. Ancak uçak ile yolculuk yapmak çok daha pratiktir. Hız farkı nedeniyle hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Afganistan Uçakla Kaç Saat?

Ankara'dan Afganistan Kabil'e uçakla 4 saat 30 dakika sürmektedir. Arabaya kıyasla çok daha hızlı bir şekilde Afganistan'a varmanız mümkündür. Dünyanın konuşmakta olduğu Afganistan'a gidiş ve dönüşlerde ciddi denetimler olabilir. Şu an için ülkenin karışık olduğu ve idrak edilmesi zor zamanlar yaşadıklarını unutmayın. Afganistan'ın araba ve uçak ile ne kadar mesafe sürdüğüne değindik.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.