3 Ay Bekle Sonra Öde! Akbank 80 Bin TL Krediyi Anında Veriyor

3 Ay Bekle Sonra Öde! Akbank 80 Bin TL Krediyi Anında Veriyor

Akbank, 3 ay ertelemeli kredi için devreye girdi. 80 bin TL kredide vade sayısı ve faiz oranı uygun bulundu. 3 ay bekle sonra öde kampanyası devam ediyor. Anında ihtiyacınızı giderecek kredi paketleri haberimizde...

Bankaların ertelemeli kredi kampanyasında önemli şartlar ortaya çıkıyor. Eğer ihtiyaç kredisi çekecekseniz ve ödemeye hemen başlamak istemiyorsanız ertelemeli seçeneği değerlendirebilirsiniz. Faiz oranı vade sayısı ve kredi miktarı gibi detaylar paylaşıldı. Akbank, müşterileri için daima en uygun opsiyonu sunuyor. 3 ay ertelemeli kredide son gelişmeler duyuruldu. 80 bin TL kredi için aranan şartlar ve ödeme koşulları da paylaşıldı.

3 Ay Sonra Ödemeye Başlayın

Bankanın kampanyasına göre, ertelemeli ihtiyaç kredisinde 3 ay boyunca ödeme yapmak zorunda kalmıyorsunuz. Üstelik 80 bin TL kredi çekmeniz durumunda da 6.104,51TL ödeme ile 24 ay vadeli işlem sağlayabilirsiniz. Faiz oranı ise değişkenlik göstermekle birlikte internet üzerinden sigortalı şekilde hesaplandığında %4.43000 olarak karşımıza çıkıyor. Toplam geri ödeme miktarı ise 146.948,22 TL'dir. Ancak şöyle bir detaya da yer verilmiştir: "* Hayat sigortası primi 357,46 TL, 15.000 TL tutarındaki 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi için 35 yaş üzerinden örnek olarak hesaplanmış olup; kredi tutarı, kredi vadesi, faiz oranı ve müşterinin yaşına göre değişiklik gösterecektir."

Akbank 80 Bin TL Kredi Şartları

Akbank'ın 80 bin TL ihtiyaç kredisi şartları arasında vadenin belirlenmesi kredi miktarı ile bağlantılıdır. Bununla beraber ertelemeli ihtiyaç kredileri için aşağıdaki ifadeler resmi internet sitesinde yer alıyor:

"Erteleme dahil ihtiyaç kredilerinde azami vade; 50.000 TL ve altındaki tutarlarda 36 ay, 50.000 TL üzeri 100.000 TL ve altındaki tutarlarda 24 ay, 100.000 TL üzerindeki tutarlarda ise 12 aydır. Azami kredi vadesi belirlenirken, mevzuatta belirlenen sınırlamalar doğrultusunda müşterinin varsa mevcut kredilerinin bakiyesi de dikkate alınabileceğinden azami vadeler değişebilecektir. İlk ödeme en fazla 92 gün ertelenebilir. Ödemesiz dönem sonunda ilk ödeme olarak erteleme faizinin tamamı tahsil edilir, normal taksit ödemeleri bir sonraki aydan itibaren başlar."

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.