Akaryakıt Fiyatlarında Değişiti! İstanbul, Ankara ve İzmir'de Yeni Fiyatlar Açıklandı

Akaryakıt Fiyatlarında Değişiti! İstanbul, Ankara ve İzmir'de Yeni Fiyatlar Açıklandı

Gece yarısında gerçekleşen fiyat güncellemesiyle birlikte, İstanbul, Ankara ve İzmir'de motorin fiyatlarına zam yapıldı.

19 Mayıs Cuma günü gerçekleşen fiyat güncellemesiyle birlikte, İstanbul, Ankara ve İzmir'de akaryakıt fiyatlarında değişiklik yaşandı. Gece yarısı yapılan güncellemeyle birlikte, motorin fiyatlarına zam yapıldı ve bu artış pompa fiyatlarına yansıtıldı. Motorin alımı yapan tüketicilerin yeni fiyatlarla karşılaşması bekleniyor.

İstanbul'un Anadolu Yakası'nda bir litre benzinin fiyatı 19.76 Türk Lirası olarak belirlendi. Motorin litre fiyatı ise 18.57 Türk Lirası olarak güncellendi. İstanbul'un Avrupa Yakası'nda ise bir litre benzinin fiyatı 19.81 Türk Lirası, motorin litre fiyatı ise 18.63 Türk Lirası olarak kaydedildi. İstanbul'da LPG litre fiyatları ise sırasıyla 10.25 Türk Lirası (Anadolu Yakası) ve 10.52 Türk Lirası (Avrupa Yakası) olarak güncellendi.

Ankara'da benzin litre fiyatı 20.16 Türk Lirası, motorin litre fiyatı ise 18.99 Türk Lirası olarak revize edildi. Ankara'da LPG litre fiyatı ise 10.45 Türk Lirası olarak açıklandı.

İzmir'de ise benzin litre fiyatı 20.14 Türk Lirası, motorin litre fiyatı 19.08 Türk Lirası ve LPG litre fiyatı 11.04 Türk Lirası olarak güncellendi.

Bu fiyat güncellemesiyle birlikte, akaryakıt tüketimi yapan vatandaşlar İstanbul, Ankara ve İzmir'de yeni fiyatlarla karşılaşacaklar. Motorin fiyatlarındaki artış, tüketicilerin yakıt masraflarında etkili olabileceği için dikkat çekiyor.

Akaryakıt fiyatlarındaki güncellemeler, piyasada yaşanan petrol fiyatlarındaki dalgalanmalara bağlı olarak gerçekleşmektedir. Vatandaşların, yakıt alımlarını planlarken bu değişiklikleri göz önünde bulundurması önemlidir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.