Akaryakıt Fiyatlarında İsyan Ettiren Zam! Litresi 20 TL'yi Geçti! Benzin Motorin Alanlara Geçmiş Olsun!

Akaryakıt Fiyatlarında İsyan Ettiren Zam! Litresi 20 TL'yi Geçti! Benzin Motorin Alanlara Geçmiş Olsun!

Akaryakıta gelen yeni zamlar sürücüyü isyan ettiriyor. Düzenli olarak benzin ve motorin fiyatlarına yapılan zamla birlikte litre fiyatları 20 TL'yi geçmiş vaziyette. İstanbul, İzmir ve Ankara'da benzin motorin kaç TL'den satılıyor işte liste...

Akaryakıt fiyatlarına yeni zam geldiği öğrenildi. Motorin fiyatlarındaki artış sonrasında güncel fiyat listesi ortaya çıktı. İstanbul, İzmir ve Ankara'da akaryakıt kaç TL'den satılıyor? Bu haberi yakından takip edecekler çok şaşıracak. Çünkü akaryakıtta hiç beklenmedik artış yaşandı. Güncel olarak benzin ve motorin kaç TL'den satılıyor? Araç sahipleri bayram edecekken isyan edecek.

Benzin fiyatları, son gelen zamlardan henüz etkilenmiş değil. Ancak brent varil petrol fiyatındaki oynamalara bağlı olarak yakın zamanda fiyatların artması bekleniyor. Bu nedenle piyasaları takip etmek ve güncel duyurularla benzinde artış yaşanacak mı öğrenmek çok daha doğru olacaktır. Akaryakıta ilişkin her türlü soru öneri ve görüşleriniz için yorum yazabilirsiniz.

Motorine baktığımızda ise son olarak 76 kuruşluk zam gelmişti. Ancak son iki hafta değerlendirilecek olur ise akaryakıt genelinde ciddi zamlar yapıldı. Bu da fiyatları ister istemez körükledi. Güncel olarak bizleri bekleyen fiyatlar ve çok daha fazlasına yer vermeye devam edeceğiz. Dilerseniz fiyat listesine göz atalım ve İstanbul, Ankara ile İzmir'de akaryakıt kaç TL'den satılıyor öğrenelim.

petrolofisi.jpg

Akaryakıtta Benzin ve Motorin Fiyatları

İstanbul
Benzin: 19.76 TL
Motorin: 19.33 TL
Ankara 
Benzin: 20.16 TL
Motorin: 19.76 TL
İzmir
Benzin: 20.17 TL
Motorin: 19.85 TL

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.