Aracı Olanlar Daha Çok Masraf Edecek! Akaryakıt Fiyatları Yine Yükseldi! Benzin ve Motorin Güncel Fiyat Listesi! (13 Mayıs 2023)

Aracı Olanlar Daha Çok Masraf Edecek! Akaryakıt Fiyatları Yine Yükseldi! Benzin ve Motorin Güncel Fiyat Listesi! (13 Mayıs 2023)

Aracı olanlar yandı. Akaryakıt fiyatları zamlanmadan duramıyor. Benzin ve motorin bugün kaç TL'den satılıyor? 13 Mayıs akaryakıtta son durum ve fiyatlarla ilgili merak edilenler...

Akaryakıt fiyatlarındaki artış, araç sahiplerini yakından ilgilendiriyor. Çünkü otomobil sahipleri daha fazla benzin, motorin veya LPG ödemesi yapmakta. Hal böyle olunca brent varil petrol fiyatı bir şekilde cebimize kadar uzanıyor. Güncel olarak gelen zamlarla birlikte İstanbul, İzmir ve Ankara başta olmak üzere akaryakıt kaç TL'den satılıyor? Litre başı akaryakıt fiyatlarını aktaralım.

13 Mayıs Akaryakıt Fiyat Listesi

İstanbul'da benzinin litresi 19,76 TL, motorinin litresi 18,57 TL ve LPG ise 10,25 TL.
Ankara'da benzinin litresi 20,16 TL, motorinin litresi 18,99 TL ve LPG ise 10,45 TL.
İzmir'de benzinin litresi 20,14 TL, motorinin litresi 19,08 TL ve LPG ise 11,04 TL olarak belirlendi.

Daha Dün Zamlandı!

Akaryakıt fiyatları, dün alınan kararla birlikte 44 kuruş benzin 66 kuruş motorin olmak üzere zamlandı. Fiyatların artması araç sahiplerini ilgilendiriyor. Öte yandan tur şirketleri, yolculuk hizmeti veren her türlü şirketin de giderlerini etkilemekte. Akaryakıttaki artışla beraber son fiyatlar belli oldu. Bakalım önümüzdeki günlerde yeni bir gelişme yaşanacak mı göreceğiz.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.