Artık Sigarayı Parası Olan İçecek Sigara Fiyatlarına Yeni Zam Hamlesi!

Artık Sigarayı Parası Olan İçecek Sigara Fiyatlarına Yeni Zam Hamlesi!

Sigara fiyat zamlarıyla ilgili genel olarak Özgür Aybaş duyuru yapıyordu. Şimdi ise Ekim ayına girmemizle beraber yeni fiyatlar ortaya çıktı. Sigaraya kaç TL zam bekleniyor? Marlboro, Parliament, Camel, Winston, Kent ve diğer markalarda güncel durum...

Eylül ayının başlamasıyla birlikte, bir sigara kategorisinde 5 TL'lik bir fiyat artışı görüldü. Ekim ayının gelmesiyle birlikte, sigara fiyatlarına ilişkin yeni spekülasyonlar ve araştırmalar yapılmaya başlandı. Tekel Bayileri Platformu Başkanı Özgür Aybaş, sosyal medya aracılığıyla bir paylaşımda bulundu. Özgür Aybaş'ın bu paylaşımının ardından, sigara fiyatlarındaki olası bir artış konuşulmaya başlandı.

Özgür Aybaş Sigara Zammını Duyurdu

Özgür Aybaş, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, belirli bir sigara kategorisine 5 TL'lik bir zam geldiğini ve diğer kategorilere de zam gelebileceğini ifade etti. Sigara fiyatlarındaki bu artışa ilişkin henüz markalar tarafından herhangi bir açıklama yapılmamışken, zammın ne zaman uygulanmaya başlanacağı konusunda da bir bilgi verilmemiş. Eylül ayının başında birçok sigara markasının fiyatlarına 5 TL'lik bir artış yansıtılmıştı. Çeşitli markalardan, fiyatları en düşük olan sigaralar 46-47 TL bandında yer alırken, en yüksek fiyatlı sigaraların fiyatları 51-55 TL arasında değişiyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.