Banka Ek Ödemeyi Duyurdu! Emekli Maaşı Alan EYT'liye İş Bankası'ndan Ödeme Fırsatı!

Banka Ek Ödemeyi Duyurdu! Emekli Maaşı Alan EYT'liye İş Bankası'ndan Ödeme Fırsatı!

Bankalardan EYT'liler için ek ödeme haberleri geliyor. Bu sefer emekli maaşı alanlara öyle bir ödeme yapılacak ki Mayıs ayında rekor üstüne rekor kırılacak. Bankanın son dakika duyurusunu ve kaç TL ödeme yapacağını sizlerle paylaştık.

Emeklilere yapılan ödemeler arasında en fazla duyulan seçenek promosyon olarak karşımıza çıkıyor. Emekli promosyonları son iki yılda ciddi oranda artış gösterdi. Üstüne bir de EYT düzenlemesi eklenince promosyon ödemelerinde yeni gelişmelere yol açtı. İş Bankası, emekli için önemli bir kampanya başlattı. EYT'li emekliler kaç TL ödeme alacak?

SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı İçin Ödenecek!

SGK'lı emeklilere ayrım yapılmaksızın SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı olup olmamasına bakılmaksızın ödemeler yapılacak. EYT'li emekliler de bu sınıf arasında yer alıyor. Düzenlemeden yararlanarak yaş beklemeksizin emekli olma hakkına kavuşanlar için önemli ödemeler yapılacak.

İş Bankası Emekli Promosyon Tutarı 2023

Maaşı 3 bin 500 TL ‘ye  kadar olan emeklilere 4 bin 500 TL
3 bin 500 - 7 bin 500 TL aralığında maaş alanlara 5 bin 250 TL
7 bin 500 – 10 bin TL arasında alanlara 6 bin 750 TL
10 bin TL ve daha üstü alanlar için ise 7 bin 500 TL banka promosyonu verilecek.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Emekli promosyon ödemesi alabilmeniz için yapacağınız başvurular, banka şubesine giderek mümkün olabilmektedir. Ancak banka şubesine gitmek istemiyorsanız da mobil uygulamadan İşCep'i tercih edip telefonunuz üzerinden başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Bununla birlikte çağrı merkezini kullanmanız veya ilgili bankaya SMS atarak başvuruda bulunmanız da seçenekler arasında yerini alıyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.