Bankalardan Faiz Artışı! Tek Seferde 60 Bin TL Verilecek! İhtiyaç Kredisinde Düşük Faizi Bulmak Zorlaşıyor!

Bankalardan Faiz Artışı! Tek Seferde 60 Bin TL Verilecek! İhtiyaç Kredisinde Düşük Faizi Bulmak Zorlaşıyor!

Bankaların son yıllarda faiz oranlarında uyguladığı artışla birlikte 60 bin TL'lik ihtiyaç kredisi dikkat çekiyor. Düşük faizli kredi arayanlar bir bankaya yöneliyor. Başvuru yapanlara kısa süre içerisinde kredisi verilecek.

Pek çok banka, sunmuş olduğu ihtiyaç kredisi faizleri ile dikkatleri üzerine çekse de zaman içerisinde faizlerle ilgili bazı detaylar ortaya çıkmakta. Eskisi gibi daha düşük faizle kredi çekmek için artık belli başlı şartları yerine getirmek gerekiyor. Yeni müşterilere düşük faizli kredi verilebilse de hali hazırda müşterisi olduğunuz bankadan aynı oranlarda kredi çekmek neredeyse hayal.

Bankaların kampanyaları arasında Garanti BBVA'nın kredi teklifi de gündem oldu. Banka, 60 bin TL krediyi 24 ay vade ile verecek. Yüzde kaç faiz oranından kredi verildiği ve geri ödeme planının nasıl olacağı da netleşti. 

60 bin TL kredi çekmeniz durumunda faiz oranı %3,07'den hesaplanacaktır. Aylık taksit tutarı 3.870,01 TL  olmakla birlikte toplamda 92.880,36 TL   ödemeniz isteniyor. Sizler de kredi ihtiyacınızı gidermek için Garanti BBVA'ya başvuruda bulunmak isterseniz hemen mobil uygulamayı indirin. Böylelikle anlık ihtiyaçlar için pratik ödemelere sahip olabilirsiniz. Güncel olarak kredi faiz oranlarını yakından takip ediyorsanız bankanın avantajlarını yakalamanız mümkün. 

Emekliye, işçiye, yeni müşterilere, banka çalışanlarına ve daha pek çok kategoride düşük faizle kredi verildiği görülüyor. Bankaların kampanyalarını yakından takip etmenizi bu konuda öneriyoruz. Bu nedenle güncel olarak merak ettiğiniz farklı bir konu var ise bankaların çağrı merkezini kullanmanız veya şubelerine giderek direkt olarak sormanız önemlidir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.