Bankayı Tavsiye Edene 7500 TL Ödeniyor! Emekli Maaşı Kadar Ödeme Alacaksınız!

Bankayı Tavsiye Edene 7500 TL Ödeniyor! Emekli Maaşı Kadar Ödeme Alacaksınız!

Bankaya arkadaşını eşini dostunu getirenlere 7500 TL ödeme yapılıyor. Neredeyse bir emekli maaşı ödemesi verilecek. Peki davet üzerine nasıl bu kadar para kazanılır? Kampanyada aranan şartlar ve hangi bankanın bu kampanyayı düzenlediğini sizlerle paylaşacağız.

Banka, tavsiye karşılığında 7500 TL'ye kadar ödeme yapacağını duyurdu. Yapmanız gereken şey ise çok basit. İlk olarak hesabınıza giriş yapacaksınız ve size özel oluşturulan bağlantı davet adresini sevdikleriniz ile paylaşacaksınız. Onların üye olmasını sağladıktan sonraki süreç içerisinde ödeme hesabınıza yatacak.

Enpara'dan Görülmemiş Kampanya

Enpara, bireysel bankacılık uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Enpara'nın kredi kartı müşterisi olarak kazandıracağınız her bir kişi için 150 TL alıyorsanız. Toplamda ise 50 kişiye kadar bu uygulamadan yararlanabilirsiniz. Davet edeceğiniz 50 kişide 7500 TL ödemenizi alacaksınız. Davet sürecinden sonra eğer kişi üye olur ve kredi kartı çıkartırsa, o döneme bağlı olan bir sonraki ayın 7. gününde ödemeler hesabınıza yatırılacaktır.

Evcil Hayvanlara da Destek Çıkılıyor

Enpara, yalnızca maddi anlamda değil aynı zamanda evcil hayvanlara sizin adınıza yapacağı bağışla da ön plana çıkmakta. Böylelikle hayvanlara destek olup aynı zamanda da ödül paranız hesabınıza yatırılacaktır.

Enpara Davet Kampanya Şartları

Enpara'nın davet şartlarına aşağıdan göz atabilirsiniz. Resmi internet sitesinde yer alan veriler sizler ile paylaşıldı:

"Kampanya 1 Ekim 2021 – 31 Aralık 2023 tarihleri arasında sadece cep şubemizin “Bizi tavsiye edin” adımından yapacağınız tavsiyeler için geçerlidir.
Enpara.com’u tavsiye ettiğiniz kişilerin mutlaka kendileriyle paylaştığınız linki kullanarak Enparalı olması gerekir.
Sadece sistemsel olarak takip edebildiğimiz tavsiyeler için bağış yapabileceğimiz için yukarıda belirtilen yöntem dışında yapılan tavsiyeler kampanya kapsamında değildir."

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.