Bayramda Emekliye Toplu Ödeme Müjdesi! Aynı Anda Üç Yerden Para Gelecek!

Bayramda Emekliye Toplu Ödeme Müjdesi! Aynı Anda Üç Yerden Para Gelecek!

Emekliler Kurban Bayramı'nda üç farklı yerden ödeme gelecek. Bayram için geri sayım başladı. EYT'lisi SSK'lısı fark etmeksizin tüm emeklilere yapılması planlanan ödemeler açıklandı. Toplam kaç TL alacağınızı öğrenmek isterseniz işte detaylar...

Emekliyi bayramda bekleyne ödemelere ilişkin güncel bilgiler verildi. Milyonlarca emekli, ödeme alacağı yerleri araştırıyor. Bu nedenle sizler de eğer SSK, Bağ-Kur, EYT, Emekli Sandığı üzerinden emekli olduysanız detayları öğrenebilirsiniz. Nerelerden kaç TL karşılıksız ödeme alacağınızı açıklıyoruz.

Emeklilere yapılacak ödemelerin başında emekli maaşı geliyor. 7500 TL olarak belirlenen en düşük emekli maaşının güncellenip güncellenmeyeceği de netlik kazanacak. Yüksek oranda bir zam beklentisinin hakim olduğunu belirtelim. Bu nedenle, eğer emekli iseniz ve maaş alıyorsanız daha fazlasını alabilirsiniz.

Milyonlarca emekliyi bekleyen bir diğer ödeme ise bayram ikramiyeleri oldu. Geçtiğimiz Ramazan Bayramı'nda 2000 TL ödeme yapılmıştı. 1100 TL'den 2000 TL'ye çıkması olumlu karşılandı. Ancak gelinen noktada Kurban Bayramı için yeni bir zam daha yapılması muhtemel. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yapacağı açıklamalar yakından takip edilecek. Son dakika gelişmeleri olduğu vakit sizlerle paylaşacağız.

Son olarak bankaların promosyon teklifleri yeniden gözden geçirilecek. Emekliler, eğer başka bir banka ile anlaşma sağlamadı ise promosyon ödemesi alabilmek adına başvuru yapabilecek. EYT emeklileri de başvuru yaparak ödemesini alabiliyor. 3 yıl boyunca taahhüt vermesi durumunda maaşına göre promosyon ödemeleri hesabına yatırılıyor. Genel olarak 7500 TL ila 9000 TL arasında değişen bir promosyon alacaksınız.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.