Bu Bankanın Müşterileri %0 Faizle Kredi Çekiyor! Akbank Nakit Avansta Faiz Talep Etmiyor!

Bu Bankanın Müşterileri %0 Faizle Kredi Çekiyor! Akbank Nakit Avansta Faiz Talep Etmiyor!

Akbank'ın %0 faiz ile nakit avans çekmenizi sağlayacak kampanyası büyük ses getirdi. Müşterisiyseniz hemen siz de kredi kartı başvurusu yaparak nakit avans kredinizi kullanabilirsiniz. İhtiyacı olanlara büyük kredi fırsatı...

Akbank'ın güncel kredi kampanyalarında yüzde 0 faizli nakit avans damgasını vurmakta. Kredi kartı limitinize bağlı olarak 6 ay vade ile nakit avans kullanabilirsiniz. Bu sayede herhangi bir nakit sıkışıklığında mobil uygulama üzerinden işlem sağlama imkanınız bulunuyor. Akbank'ın ses getiren kampanyasıyla ilgili bilgiler haberimizde.

Yeni Müşterilere Yüzde Sıfır Faizle Verilecek!

Eğer bankanın yeni müşterisi olursanız yüzde sıfırlı nakit ödemeden yararlanabilirsiniz. Akbank'ın mobil uygulamasını indirerek müşteri olmanız gerekmektedir. Üye olduktan sonra kredi kartı için de başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Kısa süre içerisinde başvurunuz onaylanır ve kartınız hesabınıza tanımlanır.

10 Bin TL'ye Kadar Ödenecek

Akbank'ın resmi internet sitesinde yer alan verilere göre kampanyanın son tarihinden başlamak üzere yüzde 0 oranından kaç bin TL nakit avans verileceğine kadar detaylar yer alıyor:

  • Kampanyadan 17.10.2022 – 05.02.2023 tarihleri arasında Akbank Mobil'i indirip "Akbanklı olmak istiyorum" butonu üzerinden ilerleyerek uzaktan Akbanklı olma sürecini ilk defa tamamlayan yeni Akbanklılar faydalanabilir.
  • Yukarıda belirtilen tarihler arasında yeni Akbanklı olanların; ilk kez asıl Axess veya Wings karta başvurmaları ve 20.02.2023 tarihine kadar başvurularının onaylanması gerekmektedir.
  • 20.02.2023 tarihine kadar başvurusu onaylanan Akbanklılar, taksitli avans limitleri doğrultusunda kampanyadan 28.02.2023 tarihine kadar faydalanabilecektir.

6 Ay Vade ile Ödeyebilirsiniz

Akbank'ın nakit avans kampanyasında faizsiz şekilde 6 ay içerisinde ödeme yapabilirsiniz. 6 taksit olmasının da müşteriler açısından ayrı bir önemi bulunuyor. Ödeme kolaylığı her anlamda banka tarafından sağlanmaktadır.

Kredi Limiti Neye Göre Belirlenir?

Kredi limiti, çeşitli faktörlere bağlı olarak belirlenir ve genellikle kredi geçmişi, gelir düzeyi, varlıklar, borçlar ve kredi kuruluşunun politikaları gibi faktörler göz önünde bulundurulur. Kredi limitinin gelir düzeyinize, kredi notunuza bağlı olduğunu unutmayın.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.