Emekli Banka Hesabında İki Ödeme Birden Görecek! Milyonlarca Emekli İçin En Az 6750 TL Ödenecek!

Emekli Banka Hesabında İki Ödeme Birden Görecek! Milyonlarca Emekli İçin En Az 6750 TL Ödenecek!

Emekliye yeni ödemeler hesabına yatırılıyor. 7500 TL maaşa ek olarak 6750 TL ödeme yapılacak. Üstelik bu aydan sonra Haziran'da sizi daha önemli sürprizler de bekliyor. Emekli maaş ve ek ödemelerde son gelişmeler...

Emekliler, Haziran ayında alacağı ödemelerle ilgili çok fazla bilgi sahibi değil. En düşük 7500 TL maaş alacaksınız ama bu ödemenin dışında iki farklı yerden daha para almanız mümkün. Üstelik yapacağınız tek başvuru ile hesabınıza en az 6750 TL geçecek. Peki bu nasıl mümkün oluyor?

Emekli vatandaşlar, bankalara başvuru yapmaları halinde 6750 TL'lik ödemeyi almaya hak kazanıyor. Öte yandan maaşınızın miktarına göre bu ödemelerin düzeyi de artış gösterebilir. 10 bin TL ve üzeri maaş alanlar 7500 TL promosyon alacak.

İş Bankası'nın güncel promosyon kampanyasında emeklilere önemli ödemelerin yapılacağı netleşti. 7500 - 10 bin TL arasında maaş alanalra 6750 TL verilirken 10 bin TL'den fazla maaş alanlar ise 7500 TL promosyon parası alıyor. Nakit şekilde veya hesabınıza yatırılarak ödeniyor.

Bankanın şaşırtan promosyon teklifinden yararlanmak için SGK emeklisi olmanız yeterli. EYT düzenlemesi ile emekli maaşı alanlar da bu kampanyaya katılabilecek. Haziran ayında daha farklı promosyon teklifleri yapılabilir. Bunun kesinliği belirtilmemekle beraber düzenlemeler banka tarafından duyurulacaktır. İş Bankası'nın şubesine giderek, mobil uygulamasını indirerek, dijital bankacılığı kullanarak veya çağrı merkezi üzerinden de gerekli işlemleri sağlayabilirsiniz.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.