Emekliler Bankaların Bu Fırsatları Paradan Kıymetli! Öğrenmeden Müşterisi Olmayın..

Emekliler Bankaların Bu Fırsatları Paradan Kıymetli! Öğrenmeden Müşterisi Olmayın..

Emekli vatandaşlarımızın maaşlarına talip olmak isteyen bankalar promosyonların yanında birçok farklı fırsatta sunuyor. Bankaların bazı fırsatlarına nakit paradan bile kıymetli olarak bakılıyor. İşte o fırsatlar...

Birçok banka emeklileri kendi bankasını müşteri olarak almak isterken, bunun içinde çok çeşitli fırsatlar hazırlıyor. Bu fırsatların başında neredeyse herkesin bildiği gibi nakit para hediyesi olan promosyonlar geliyor. Emekli maaşı için banka seçiminde bulunacak kişiler buna direkt olarak promosyon miktarına bakarak karar verselerde de, aslında bazı bankaların paradan kıymetli teklifleri bulunuyor.

Emekli promosyonları nedir ?

Emekli promosyonları bankaların bünyelerine müşteri çekmek için herhangi bir getiri beklemeden verdikleri nakit ücrettir. Bankadan bankaya değişen promosyonların miktarı bununla beraber, emekli kişinin aldığı maaşa bakarak belirleniyor. Emekli vatandaşlarımız maaşlarını istedikleri bankadan alabilir ve bu promosyon ücretlerini herhangi ek bir işlem olmadan kullanabilirler.

Emekli promosyonları hesaba ne zaman yatar ?

Emekli promosyonları maaşını almayı istediğiniz bankayla gerekli olan işlemleri bitirdikten sonra 3 gün içerisinde yine emekli maaşınızın bulunduğu hesaba yatırılmaktadır.

PROMOSYONLARIN YANINDA BUNLARI UNUTMAYIN...

Neredeyse herkes maaşlarını taşıyacaklar bankaları promosyon ücretine bakarak seçse de, bununla beraber çok kritik bir nokta bulunuyor. Bankalar bu promosyonların yanında emekli maaşlarını bankalarına  taşıyan müşterilerden EFT/ Havale, Ortak ATM, Kredi kart aidatı gibi ücretleri istemiyor. Bu teklifler çok bilinmese de, promosyonlar kadar kıymetli olduğu belirtiliyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.