En Yüksek Promosyonu O Banka Ödüyor! Emeklinin Arayıp Bulamadığı Promosyon İçin Müjde!

En Yüksek Promosyonu O Banka Ödüyor! Emeklinin Arayıp Bulamadığı Promosyon İçin Müjde!

Emeklinin arayıp da bulamadığı promosyonu o banka ödeyecek. Üstelik yüksek promosyonlarda ödemelerin yapılacağı ortaya çıktı. Hangi banka emekliye fırsat sunuyor? İşte detaylar...

Emeklilere ödenen promosyonla ilgili önemli gelişmeler gündeme gelmekte. Özellikle de yüksek promosyon denildiğinde akla birkaç banka geliyor. Bu bankalar arasında işlem sağlanması ve önemli ödemeler almak için sizlere bilgi vereceğiz. SSK, Bağ-Kur veya Emekli Sandığı üzerinden fark etmeksizin emekliliğiniz var ise hesabınıza para yatırılacak.

ING Bank'ta Promosyonlar Yüksek!

ING Bank'ın ödemiş olduğu emeklilik promosyonlarının yüksek olduğu belirtiliyor. Bu nedenle eğer yüksek promosyon ödemesi almak istiyorsanız buraya başvuru yapabilirsiniz. En düşük maaşı 7500 TL olarak hesaplarsak, bankadan gelen adımla birlikte sizlere ne kadar ödeneceğini aşağıdaki tabloda belirtebiliriz:

Maaş aralığı 0 TL - 3.500 TL’ye (3.500 TL hariç) kadar ise 5.100 TL,

Maaş aralığı 3.500 TL - 7.500 TL (7.500 TL hariç) arası ise 5.950TL,

Maaş aralığı 7.500 TL - 10.000 TL (10.000 TL hariç) arası ise 7.650 TL

10.000 TL ve üzeri ise 8.500 TL nakit promosyon ödemesi yapılacaktır.

3 Yıl Taahhüt Şartı Aranıyor!

Bankanın sunduğu şartlar arasında 3 yıl boyunca maaşınızı ING hesabınızdan almak bulunuyor. Maaş hesabını buraya taşıyanlar ve taahhüt verenler için ödemeler hesaplara aktarılacaktır. Tahmini olarak anlaşma sonrası hesaba yatacak ilk emekli maaşı sonrasında promosyonunuz veriliyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.