Erdoğan'dan Faizsiz Kredi! Bütçe Yok Diye Yuva Kuramıyorsanız 150 Bin TL Verilecek

Erdoğan'dan Faizsiz Kredi! Bütçe Yok Diye Yuva Kuramıyorsanız 150 Bin TL Verilecek

Evini dizmek ve yeni yuva kurmak isteyenler için Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklama yaptı. Faiz istenmeyen kredi kampanyası ile birlikte 48 ay vadede ödeme kolaylığı da sunulacak. Devletten evleneceklere fırsat...

Devletin sunduğu kredi kampanyaları, genel olarak düşük gelirli vatandaşları ve aynı zamanda esnafları ilgilendirmekte. Ancak öyle bir kampanya başlatıldı ki yeni evleneceklere hediye niteliğinde bir kredi kampanyası sunuldu. Krediyi kimlerin çekebileceğiyle ilgili detayları aktaracağız. Faizsiz şekilde ödeme yapmak istiyorsanız fırsatı değerlendirebilirsiniz.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yapmış olduğu açıklamada evlilik planlayanlar ancak bunun için bütçe oluşturamayanlar için müjdeli haberi verdi.  48 ay vadeli 150 bin TL krediden sıfır faiz alınacak. Bu da faizsiz kredi olması nedeniyle başvurulara olan ilginin artacağını gösteriyor. Vatandaşlar, söz konusu evlilik kredisiyle birlikte daha rahat bir şekilde yuvasını kurabilir. Çünkü son zamanlarda enflasyondan ötürü pek çok ürüne zam geldi. Ev satın almak da zorlaşıyor. Hal böyle iken devletin faizsiz kredi vermesi sevindiren bir gelişme.

Faizsiz kredi arayışında olanlar, çeyiz dizmek isteyen ancak para bulamayanlar için kredi başvuruları hali hazırda devam ediyor. Aile ve Gençlik Bankası'na başvurunuzu yaparak sizler de kredi fırsatını değerlendirebilirsiniz. Erdoğan'ın da müjdelediği bu teklif bir süre daha geçerliliğini koruyacaktır.

Evlenmek için hazırlıkları sekteye uğramasın isteyenler de başvurularını yapabiliyor. Evini dizerken en önemli ihtiyaçlara parası yetmeyenler için 150 bin TL'lik kredi gerçekten de kritik ihtiyaç haline geldi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.