Günde 4 Saatlik Çalışmaya Aylık 5100 tl Kazanıyorlar! İŞKUR Evde Paketleme İşine Nasıl Başvurulur?

Günde 4 Saatlik Çalışmaya Aylık 5100 tl Kazanıyorlar! İŞKUR Evde Paketleme İşine Nasıl Başvurulur?

İŞKUR günlük 4 saatlik evde paketleme işi için ne kadar ödeme yapıyor? Şirketlerin gönderdiği işleri yaparak ayda 5100 TL ek gelir elde edebilirsiniz. Evde paketleme işi nedir ve nasıl başvurulur?

Evden para kazanmak isteyenler için pek çok iş bulunuyor. Bu işlerin bir kısmı sabit gelir iken bir kısmı ise performansınıza göre değişkenlik göstermektedir. Eğer ödeme almak istiyorsanız bu şartları karşılamanız istenecek. Son dakika 4 saatlik çalışma karşılığı 5100 TL nasıl alırsınız anlatalım.

Evde Paketleme İşi Nedir?

Evde paketleme işi, şirketlerden gelen paketleri ve çeşitli ürünleri uygun şekilde paketlemeniz ile yapılıyor. Paketlenmesi gereken ürünleri hızlı şekilde paketledikten sonra şirkete geri teslim ediyorsunuz.

evdepaket2.png

Ödemeler Neye Göre Yapılıyor?

Ödemeler, genel olarak paketleme başına belirlenen ücret üzerinden ödeniyor. Örnek olması amacı ile eğer paket başı 2 TL'ye anlaştıysanız, bir günde 50 paket yaparsanız 100 TL ödeme almaya hak kazanırsınız. Ödemelerin sıklığı haftalık veya aylık olmak üzere değişkenlik gösterebilir.

İŞKUR Evde Paketleme  Başvuru

Evde paketleme işi için başvuruda bulunacaksınız resmi internet sitesine girmelisiniz. Siteye giriş yaptıktan sonra bazı şartları karşılamanız gerekecek. İş için aranan şartları iyice okuyup ona göre başvuru yapmalısınız.
 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.