Halkbank Araç Sahibi Yapıyor! Sıfır Taşıtlarda Kredi Faizlerini İndirdi! 84 Ay Vade 1.5 milyon TL Kredi Kampanyası

Halkbank Araç Sahibi Yapıyor! Sıfır Taşıtlarda Kredi Faizlerini İndirdi! 84 Ay Vade 1.5 milyon TL Kredi Kampanyası

Halkbank'ın sıfır taşıtlardaki kredi faiz oranları büyük ses getirdi. Çünkü 84 ay vadeli 1.5 milyon TL kredide oldukça düşük faizle ödeme yapacaksınız. Hazine ve Maliye Bakanı bizzat müjdeyi verdi.

Sıfır araçlarda önemli bir kredi kampanyasına imza atıldı. Taşıtlar için yapılan bu kredi kampanyasında kredi faizleri de düştü. Peki 84 ay vadeli kredi çekmek istiyorsanız hangi şartları karşılamanız gerekiyor? İşte detaylarıyla birlikte taşıt kredisinde son durum...

Halkbank İşyeri Sahiplerine Kredi Veriyor!

Halkbank'ın işyeri sahipleri için taşıt ve işyeri edinmeleri adına kredi vereceği öğrenildi. Bu konuyla ilgili Hazine ve Maliye Bakanı'ndan açıklama geldi. Bakan Nureddin Nebati, açıklamasında önemli detaylara değindi. Öyle ki kredi konusunda net bir tavır sergiledi ve müjdeyi verdi. 

Yüzde 7,5 Faiz Oranıyla Kredi!

Bakan Nebati, yaptığı açıklamada şahıs üst limiti kredilerin 500 bin TL olarak belirlendiğini ifade etti. Aynı zamanda taşıt kredilerinde 1.5 milyon TL limit belirlendi. Bu açıklamayı ise:
"60 ay vadeli uygun taksitlerle yüzde 7,5 faiz oranıyla olacak. Şahıs üst limiti olarak krediler 500 bin TL yükselecek. Ayrıca, iş yeri edindirme ve taşıt kredi limiti 1.5 milyon TL olacak" ifadesiyle gerçekleştirdi.

Halkbank'ın resmi internet sitesi üzerinde kredi paketine dair daha fazla bilgi alabilirsiniz. Bakan Nebati'nin yanı sıra bankanın çeşitli iletişim kanalları üzerinden işlem başlatabilirsiniz. İşyeri edindirme kredilerinde faiz oranları düştükçe düşüyor. Devletin girişimcilere ve işletmelere sağladığı imkanlar her geçen gün daha da artmakta.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.