Karşılıksız Para Desteği Sağlanacak! Ziraat Bankası 100 Bin TL'lik Ödeme İçin Harekete Geçti!

Karşılıksız Para Desteği Sağlanacak! Ziraat Bankası 100 Bin TL'lik Ödeme İçin Harekete Geçti!

Devletin sağladığı karşılıksız para destekleri büyük dikkat çekiyor. Ziraat Bankası, 100 bin TL'ye varan ödemeler için başvuruları açtı. PTT'ye gidip başvuru yapan düşük gelirli ailelere ödemeler hesabına yatırılacak.

Ziraat Bankası aracılığıyla devlet destekleri verilmeye devam ediliyor. Bu kapsamda vatandaşlara yeni ödemeler de yapılmakta. Son zamanlarda yardım paraları gündeme geliyor ki şimdi sizlerle güncel gelişmeleri paylaşacağız.

Bankadan gelen bilgi doğrultusunda 100 bin TL'ye varan ödemeler yapılacak. Prefabrik ev yapımı, betonarme, ev bakımı, depremzede ev eşya alımı gibi durumlarda bankanın karşılıksız ödemede bulunacağı öğrenildi. Başvuruları yaparken bazı şartları da karşılamaya özen göstermelisiniz.

Gelir Durumunuz Kontrol Edilecek

35 bin TL'den başlayarak 100 bin TL'ye kadar ödeme alabilmeniz adına gelir durumunuza bakılacaktır. Kişi başına düşen gelir aile bazında asgari ücretin üçte birinden aşağıda olmalıdır.

Bu şartı karşılayanlar aile adına başvuruda bulunabilir.
Karşılıksız para desteği başvurusu nasıl yapılacak sorusuna da yanıt verildi. PTT aracılığı ile başvurularınız iletebilirsiniz. Bu sayede kısa süre içerisinde yanıt alacak ve değerlendirilen başvurunuz çerçevesinde ödeme alıp almayacağınıza karar verilecek.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.