Kimliğiyle Müracaat Eden Emekliye Ödeme Yapılacak! Emekli Promosyonlarında Artış Var!

Kimliğiyle Müracaat Eden Emekliye Ödeme Yapılacak! Emekli Promosyonlarında Artış Var!

Emekliler yalnızca TC kimliği ile bankaya giderek yüksek promosyon alabilir. Mayıs ayında emekliye daha fazla ödeme yapılacak. Üstelik banka işlemlerinde komisyon da alınmıyor. SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı'ndan maaş alanlar dikkat...

Bankaların emekli promosyonlarıyla ilgili önemli artışlar meydana geliyor. Öyle ki bu ödemelerdeki artışla birlikte emekliler daha fazla kazanç elde etmekte. Maaş hesabınızı belirli bankalara taşırsanız yüksek ödemeler alabilirsiniz. 3 yıl taahhüt verenleri inanılmaz bir fırsat bekliyor. 

Emekliye Yüksek Promosyon İmkanı

İş Bankası'na gelen pek çok emekli, yüksek promosyon imkanından yararlanabiliyor. Bununla birlikte emekli vatandaşlar için çeşitli ayrıcalıklar da sunulmakta. Bunun başında elbette komisyonsuz banka işlemleri gelmektedir. Emeklilerin ATM'den tek seferde ve günlük toplam çekebileceği para limiti de değişkenlik gösterebiliyor. Üstelik özel kredi kampanyaları ve daha pek çok imkan sizi beklemekte.

Kimlikle Başvuru Yapmak Yeterli

Eğer İş Bankası'na giderek başvuruda bulunacaksanız yanınıza kimliğiniz almanız yeterli olacaktır. Daha fazla bilgi ve detay için bankanın resmi internet sitesi, mobil uygulaması veya direkt olarak şubelerine gidebilirsiniz.

İş Bankası Mayıs Ayı Emekli Promosyon Ödemeleri 2023

3.500 TL'ye (3.500 TL hariç) kadar olanlar    4.500 TL
3.500 TL - 7.500 TL (7.500 TL hariç) arasında olanlar    5.250 TL
7.500 TL - 10.000 TL (10.000 TL hariç) arasında olanlar    6.750 TL
10.000 TL ve daha fazla olanlar    7.500 TL nakit promosyon alacaktır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.