Kredi Sicil Affı Geldi ve Hangi Bankalar Kredi Veriyor? Çalışana ve Emekliye Yüksek Kredi!

Kredi Sicil Affı Geldi ve Hangi Bankalar Kredi Veriyor? Çalışana ve Emekliye Yüksek Kredi!

Sicil affı ile pek çok vatandaşın borçlarının ötelendiği biliniyor. Ayrıca bir süredir kredi çekemeyenler ise şartları karşıladıktan sonra kredi sahibi olabilecekler. Peki hangi bankalar sicil affı nedeniyle kredi veriyor? Kredi çekebileceğiniz bankaları sizlerle paylaşacağız. İpotekli kredi imkanı da sunuluyor.

Kredi sicil affı ile sizler de kredi çekebileceksiniz. Belirli şartları karşıladığınız takdirde kredinin çekilebileceği öğrenildi. Üstelik bu şartları sizlerle paylaşacağız. Hangi bankalar sicil affına karşılık kredi veriyor?

Ziraat Bankası Kredi Veriyor

Ziraat Bankası ile sicil affı kredisi almak istiyorsanız öncelikle çalışan veya emekli olmalısınız. En az 1 senedir çalışma şartı karşılığında kredi çekebileceksiniz. 50 bin TL'lik kredi çekmek mümkün olacak. Ancak emekli iseniz 100 bin TL'lik krediyi Ziraat Bankası'ndan alabilirsiniz.

İpotekli Kredi Vakıfbank'ta

İpotek göstererek de kredi çekme imkanınız bulunmaktadır. Çalışan veya emekliyseniz kredi konusunda herhangi bir sıkıntı yaşanmıyor. Ancak sigortanız son 1 yıl içerisinde aralıksız yatmadıysa bu soruna alternatif olarak ipotek yaptırmak devreye giriyor. Vereceğiniz ipoteğin değerine bağlı olarak, yarı değeri kadarını kredi olarak çekebilirsiniz.

İş Bankası Sicil Affı Kredisi

İş Bankası'nda da ipotek üzerine kredi verilmektedir. Onun haricinde kredi notunuzun sıfır olması durumunda da kredi çekme imkanınız olacak. 50 bin TL'ye varan krediler çekebilirsiniz. Yalnızca çok daha fazlasını çekmek istediğiniz vakit ipotek ve çeşitli şartlar devreye girecektir.

Genel Yayın Yönetmeni
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.