Maaşını Akbank'tan Alanlar Dikkat! İhtiyaç Kredisinde Düşük Faiz Oranı Uygulanacak!

Maaşını Akbank'tan Alanlar Dikkat! İhtiyaç Kredisinde Düşük Faiz Oranı Uygulanacak!

Akbank'a gelenler 50 bin TL kredi için çok düşük faiz oranları ödeyecek. Öyle ki ihtiyaç kredisinde aranan şartlar da duyuruldu. Akbank emeklileri bu habere çok sevinecek. İşte emeklilik kredisinde başvuru yöntemi...

Emekli maaşını Akbank'tan alan müşteriler için önemli bir kampanya başlatıldı. Eğer kampanya kapsamında kredi çekmek isterseniz belirlenen şartları karşılamanız gerekiyor. Bununla birlikte Akbank'ın sunduğu olanakları incelemelisiniz. İhtiyaç kredisi çekecekseniz işte faiz oranı ve kredi miktarına dair bilgiler...

50 Bin TL Emekli Kredisi Verilecek

Akbank, 50 bin TL emekli kredisi verecek ve faiz oranını da düşük tutacak. 36 ay vade üzerinden verilecek kredi üzerinden işlem sağlayabilirsiniz. Emekli kredisi çekmeniz için başvuru kanallarını kullanmanız gerekiyor. Kısa süre içerisinde krediniz hesabınızda olacaktır.

Akbank Emekli Kredisine Nasıl Başvurulur?

Akbank'ın emekli kredisine başvurmanız için yapılması gereken şey Akbank Direkt uygulamasını indirmektir. Mobil uygulama üzerinden işlem sağlayabilir ve bu sayede kısa süre içerisinde kredinizi çekebilirsiniz. 

Emekli Kredisinde İstenen Belgeler

Emekli kredisi çekecekseniz Akbank'ın sunduğu şartlara değinelim. Gelir belgenizle birlikte nüfus cüzdanı, ne kadar emekli maaşı aldığınıza dair kanıt, ikametgah belgesi ve hangi bankadan maaşınızı alıyorsanız dekont verilmelidir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.