Promosyon 12125 TL'ye Çıktı! Maaş Promosyonlarında Ciddi Artış!

Promosyon 12125 TL'ye Çıktı! Maaş Promosyonlarında Ciddi Artış!

Maaş promosyonları, emeklilerle birlikte çalışanlara da veriliyor. Gelen son haberle beraber ödemelerde ciddi artışlar yaşandı. Promosyon 12125 TL olarak ödenecek.

Emekli maaşını 3 yıl aynı bankadan alacağına dair sözleşme imzalayan kişilere maaşına göre farklı tutarlarda promosyon verilirken, aynı şekilde çalışanların da promosyonları merak ediliyor. Havran Belediyesi’nin açıklamasına göre çalışanlara 12.150TL promosyon verileceği açıklandı.  

12.150 TL Promosyon vereceklerini açıkladılar:

Havran Belediyesi’nin açıklamasına göre 12.150TL’lik Promosyon anlaşmasına imzalar atıldı. Yüksek promosyona nasıl başvurulacağı vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. Konu çerçevesinde sosyal medyada yapılan paylaşıma göre ”Personel Limited Şirketi Çalışanlarımıza Maaş Promosyon İhalesini 12.150 TL ile en yüksek teklifi vererek kazanan Ziraat Bankası Havran Şubesi Müdürü Sayın Serkan Karamanoğlu, Belediye Başkanımız Sayın Emin Ersoy’u makamında ziyaret ederek sözleşmeyi imzalattı. Başkan Ersoy, “Maaş Promosyon anlaşmasını çalışanlarımızın yüzünü güldürecek bir rakamla sonuçlandırdık. Tüm çalışanlarımıza hayırlı olsun” İfadelerini kullanıldı. Kendileri çok iyi bir rakam açıkladıklarını ve tüm çalışanlara hayırlı olmasını dilediklerini de ifade ettiler. 

Maaş Promosyonları Ödeniyor 

Çalışanların maaş promosyonları için bankalar ile müzakereler sürüyor. Önümüzdeki günlerde maaş promosyonları ile ilgili yeni haberler gelebilir. Ayrıca 12.150 TL promosyona ilişkin detay için Havran Belediyesinin internet sitesini kontrol etmeyi unutmayın 
 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.