Promosyonlar Güncellendi! 18.000 TL Promosyon Ödeneceği Duyuruldu!

Promosyonlar Güncellendi! 18.000 TL Promosyon Ödeneceği Duyuruldu!

Promosyonda rekor üstüne rekor kırılıyor. Bu sefer öyle bir ödeme yapılacak ki aklınız duracak. Çünkü tek seferde 18 bin TL'den fazla ödeme sizleri bekliyor. Yapılan resmi duyuru sonrasında 34 aylık protokol imzalandı.

Promosyon ödemelerinde yeni bir döneme girmiş bulunuyoruz. Öyle ki yapılan ödemeler göz önünde bulundurulur ise gerçekten de yüksek miktarda promosyonlar verilmeye başlandı. Bankalar, yalnızca emekliler için değil aynı zamanda çalışanlar için de promosyon ödemelerini artırıyor. Çeşitli promosyon ihalelerine katılmalarıyla birlikte en yüksek teklifi veren bankalar bu ödemeyi yapıyor ve karşılığında promosyon ödencek kişilerin bankalarından maaş hesabı açmalarını sağlıyor.

Gelen yeni promosyon duyurusunda ise çalışanlara yüksek miktarda ödeme yapılacağı öğrenildi. Toplamda 18.888 TL'lik ödeme hesaplara aktarılacak. Elazığ Deftedarlığı'nın açıklaması gündemdeki yerini aldı. Gelen açıklamada aşağıdaki ifadelere yer verildi:

”Komisyonumuzca alınan promosyon ihalesinin iptal kararı sonucunda, Bakanlığımız ile Vakıfbank arasında imzalanan maaş promosyon protokolüne, kurumumuzun da dâhil olunması yönünde görüşmeler başlatılmış ve bu görüşmeler olumlu sonuçlanarak Vakıfbank ile protokol sözleşmesi imzalanmıştır. 15.06.2023 – 14.04.2026 tarihlerini kapsayan (34 ay) protokol kapsamında, personel başına 18.888,89 TL ödeme yapılacaktır. Yapılan protokolün hayırlı olmasını diliyoruz.” 

Gerekli taahhütleri veren çalışanlar, 15 Haziran 2023'ten başlamak üzere 34 ay boyunca yani 14 Nisan 2026'ya kadar maaş hesabını Vakıfbank'ta bulundurmak zorundadır. Yapılacak promosyon ödemesinin yüksek olması ise sevindirdi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.