Promosyonlar Yenilendi! Artık 12.050 TL Ödeme Yapılacak!

Promosyonlar Yenilendi! Artık 12.050 TL Ödeme Yapılacak!

Promosyonlar iyice arttı. Bundan sonra 12.050 TL ödeneceği belirtildi. Banka promosyonlarında son dakika duyurusu geldi. Peki bu ödemeyi kimler alacak? İşte herkese ters köşe yaptıran o açıklama...

Promosyon ödemelerinin yenilendiği duyuruldu. Son dakika güncellemesiyle birlikte ödemelerde ciddi artış yaşanıyor. Peki son gelişmelere bakacak olursak 12.050 TL promosyon nasıl alınacak? Konuyla ilgili resmi duyuru geldi.

Promosyon ödemeleri her geçen gün zamlanıyor. Emeklilerle birlikte çalışanların da promosyon ödemesi aldığını biliyoruz. Bundan sonraki süreçte çalışanlara da ciddi oranda ödeme yapılacağını belirtelim. Gelen son açıklamada detaylara yer verildi.
Yeşilova Burdur Milli Eğitim Müdürlüğü, açıklamada bulundu. Personellere verilecek ödemenin miktarı ve şartları da belirlendi:

”İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Müdürlüğümüze bağlı okul ve kurumlarımızın 3 yıl boyunca maaş, ekders vb. ödemelerini kapsayan “Maaş Protokol” anlaşmamız peşin olarak ödemek suretiyle 12.050 TL karşılığında Türkiye İş Bankası Burdur Şubesi ile imzalandı. Yapıcı yaklaşımlarından dolayı Türkiye İş Bankası Burdur Şubesi Müdürü Sayın İlker ATEŞ’e ve şube personellerimize teşekkür ederiz.” 

Promosyon Ödemesi Nasıl Alınır?

Banka promosyonu almanız için eğer emekli iseniz başvuruda bulunmanız gerekiyor. Emekli değilseniz çalışansanız da yapmanız gereken şey başvurudan ziyade çalıştığınız yerin bankalarla görüşmesidir. Promosyon ihaleleri sonuçlandığı vakit hangi bankanın çalışanlara ödeme yapacağı netleşiyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.