Renault Fiyatlarını Yeniledi! Renault Clio Haziran Fiyat Listesi Duyuruldu!

Renault Fiyatlarını Yeniledi! Renault Clio Haziran Fiyat Listesi Duyuruldu!

Renault'un Clio model araçlarındaki fiyatlar dikkat çekiyor. Haziran ayında zamlı otomobil fiyatı satın almak istemeyenler elini çabuk tutmalı. 691.000 TL'den başlayan fiyatlarla araç piyasasındaki son durumu paylaştık.

Renault, Haziran ayının başlarında döviz kurundaki artış nedeniyle otomobil fiyatlarına zam yapmıştı. Bu durum, otomobil almak isteyenlerin Renault'un güncel fiyat listesini merak etmesine sebep oldu. Renault, resmi internet sitesi aracılığıyla güncel fiyatlar hakkında bilgilendirme yaparak müşterilerine açıklama yaptı.

12 Haziran itibariyle geçerli olan Renault Clio fiyat listesine göre, farklı versiyonlara sahip olan Clio modelinin fiyatları aşağıdaki gibi belirlenmiştir:

  • Clio Joy 1.0 SCe 65 bg: 691.000 TL
  • Clio Joy 1.0 TCe X-Tronic 90 bg: 766.900 TL
  • Clio Touch 1.0 TCe 90 bg: 728.000 TL
  • Clio Touch 1.0 TCe X-Tronic 90 bg: 792.000 TL
  • Clio Icon 1.0 TCe X-Tronic 90 bg: 847.000 TL

renaultclio.jpg

Bu fiyatlar, resmi internet sitesinde Renault tarafından yayınlanmış olan güncel liste üzerinden alınmıştır. Renault'nun diğer otomobil modelleri ve detaylı fiyat bilgileri de resmi internet sitesinden erişilebilir durumdadır.

Renault'un otomobil fiyatlarına zam yapması, döviz kurundaki artışın doğrudan etkisini göstermektedir. Bu durum, otomobil almayı düşünenler için fiyatlar üzerinde dikkatli bir değerlendirme yapmayı gerektirmektedir. Renault müşterileri, güncel fiyat listesini inceleyerek tercihlerini buna göre yapabilirler.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.