Resmen Onayladı: Emeklilere 24 Bin TL Ödeme Gerçekleşecek..

Resmen Onayladı: Emeklilere 24 Bin TL Ödeme Gerçekleşecek..

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin onayıyla emekli maaşı alan vatandaşlara özel bir kampanya duyuruldu. Devlet destekli olarak sunulan uygun faizlerle, emeklilere 24 bin TL'ye kadar 36 ay vadeli ödeme imkanı sağlanacak. Başvurular Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank üzerinden gerçekleştirilebilecek.

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin onayıyla, emekli maaşı alan vatandaşlara yönelik yeni bir kampanya duyuruldu. Bu kampanya kapsamında, emeklilere devlet destekli uygun faizlerle ödemeler yapılacak. Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde, 24 bin TL'ye kadar 36 ay vadeli ödeme alabileceksiniz.

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank gibi bankalar aracılığıyla gerçekleştirilecek bu kampanyada, emekliye nakit kredi ödemesi yapılacak. Acil nakit ihtiyaçları olan emekliler, ihtiyaç kredisi işlemlerini bu bankalar üzerinden gerçekleştirebilecekler. Kampanyaya katılan tüm vatandaşlar, emekli maaşlarının olduğu banka üzerinden işlemlerini gerçekleştirebilecekler.

Başvurular, mobil uygulamalar üzerinden de kolaylıkla yapılabilecektir. Emekli maaşınızı aldığınız bankaya bağlı olarak, o bankanın ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İnternet bankacılığı uygulaması aracılığıyla da bu krediyi kullanabilir ya da banka şubelerine giderek başvurunuzu yapabilirsiniz.

Kampanya kapsamında, emekli maaşınızı başka bir bankaya taşımanız durumunda, uygun faiz oranlarıyla kredi ödemeleri yapılacaktır. Tüm vatandaşlar, belirtilen politikalar çerçevesinde uygun faizlerle ödemelerini gerçekleştirebileceklerdir.

Başvuru yapacak olan emekliler için 36 ay vadeli ve 24 ay vadeli kredi seçenekleri sunulmaktadır. Ayrıca, ödeme planlarının daha rahat yapılabilmesi için 24 ay vadeli kredi ödeme tablosu da oluşturulacaktır.

Emekli maaşı Ziraat Bankası, Vakıfbank veya Halkbank üzerinde olan tüm vatandaşlar, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabileceklerdir. Banka şubelerine

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.