Telefon, Elektrik, Su, İnternet ve Doğalgaz Faturalarında 100 TL Üstü İndirim Geldi!

Telefon, Elektrik, Su, İnternet ve Doğalgaz Faturalarında 100 TL Üstü İndirim Geldi!

Yapı Kredi Bankası tarafından başlatılan kampanya kapsamında, otomatik ödeme talimatı veren müşterilere su, elektrik, internet ve doğalgaz faturalarında 150 TL'lik indirim fırsatı sunulacak. işte detaylar..

Vatandaşlar için faturalar, her ay maaşların önemli bir bölümünü tüketen unsurlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Ancak, Yapı Kredi Bankası'nın müşterilere yönelik başlattığı kampanya, bu yükü hafifletecek önemli bir adım olarak değerlendiriliyor. Bankanın yaptığı açıklamaya göre, otomatik ödeme talimatı veren müşterilere su, elektrik, internet ve doğalgaz faturalarında 150 TL'lik indirim sağlanacak.

Kampanya kapsamında, müşterilerin 2 yeni otomatik ödeme veya HGS talimatı için 30 TL, 4 yeni otomatik fatura ödeme talimatı için 80 TL, 6 yeni otomatik ödeme talimatı için ise 150 TL değerinde Worldpuan kazanacakları belirtiliyor. Kampanya 10 Haziran 2023 tarihine kadar geçerli olacak ve fatura ödemelerini daha avantajlı hale getirmeyi amaçlıyor.

Yapı Kredi Bankası'nın fatura ödeme kampanyasının detayları da paylaşıldı. Kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin "TALIMAT" yazıp bir boşluk bırakarak 11 haneli T.C. kimlik numaralarını 4470'e SMS olarak göndermeleri gerekiyor. Kampanya kapsamında yeni tanımlı fatura ve HGS talimatları geçerli olacak, daha önceden tanımlı talimatlar ise kampanyaya dahil edilmeyecek. Müşterilerin verdiği her talimat için en az bir kez otomatik ödeme yapması gerekiyor. Kazanılan puanlar ise 15 Temmuz 2023 tarihinde hesaplara yansıtılacak.

Bu kampanya sayesinde vatandaşlar, fatura ödemelerini daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilecek ve aylık bütçelerini rahatlatabilecekler. Yapı Kredi Bankası'nın faturalar için sunulan bu indirim fırsatı, müşterilerine ekonomik olarak avantaj sağlamayı hedefliyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.