Tüp fiyatları Düştü! Aygaz 77 TL, İpragaz 68 TL, Bizimgaz TL'ye Düştü..

Tüp fiyatları Düştü! Aygaz 77 TL, İpragaz 68 TL, Bizimgaz TL'ye Düştü..

Tüp fiyatlarına gelen peş peşe zamların ardından şimdi de indirim haberleri geliyor. Vatandaşlar, güncel tüp fiyatlarını merakla araştırıyor. Yemek pişirmekten çekinenler, yapılan indirimle birlikte mutfağa yeniden dönüyor.

Tüp fiyatlarına geçtiğimiz yıl yapılan büyük ölçekli zamlar, vatandaşları olumsuz etkilemiş ve yemek yapma konusunda endişeler doğurmuştu. Ancak şimdi indirim haberleriyle birlikte vatandaşlar yeniden umutlanıyor ve ocaklarda daha çok yemek pişirmenin keyfini sürmeye başlıyor.

2022 yılında tüp fiyatları 370 TL seviyesine yükselmişti. Ancak son yapılan indirimlerle birlikte tüp fiyatlarında geri çekilmeler yaşandı. Güncel tüp fiyatları vatandaşlar tarafından merakla araştırılıyor ve daha uygun fiyatlarla tüplere ulaşma imkanı doğuyor.

Bu indirimler, vatandaşların mutfak masraflarını bir nebze olsun azaltacak ve yemek yapma konusunda endişeleri ortadan kaldıracak. Özellikle kış aylarında sıkça tercih edilen tüpler, ocaklarda çorbaların, yemeklerin kaynamasını sağlayacak.

Tüp fiyatlarındaki indirimler, vatandaşların ekonomik durumunu biraz olsun rahatlatacak ve günlük yaşamlarını kolaylaştıracak. Vatandaşlar, bu indirimleri takip ederek tüp fiyatlarındaki güncel değişimleri öğrenebilir ve buna göre alışveriş yapabilir.


AYGAZ GÜNCEL TÜP FİYATI

12 Kg. Tombul Ev Tüpü 355 TL
12 Kg. Mini Valfli Uzun Ev Tüpü 350 TL
Aygaz Maksi Tombul 375 TL
Aygaz Mini 77 TL

 

İPRAGAZ GÜNCEL TÜP FİYATI

Piknik Tüpü 2 kg 68 TL
Ev Tüpü 12 kg 340 TL
Ticari Tüp 24 kg 687 TL
Sanayi Tüpü 45 kg 1275 TL
Propan Tüpü 45 kg 1361 TL


BİZİMGAZ GÜNCEL TÜP FİYATI

2 kg Piknik Tüpü 68 TL
12 kg Ev Tüpü 340 TL
24 kg Ticari Tüp 687 TL
45 kg Sanayi Tüpü 1275 TL
45 kg Sanayi Tüpü (Propan) 1361 TL

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.