Emekli maaşını o bankadan alanlara 2 bin 500 lira ek ödeme

Emekli maaşını o bankadan alanlara 2 bin 500 lira ek ödeme

O banka emeklilere 2 bin 500 lira ek ödeme sunuyor. Milyonlarca emekliyi ilgilendiren, hangi bankanın ne kadar ek ödeme vereceği konusu aydınlığa kavuştu.

Milyonlarca emekliyi ilgilendiren, hangi bankanın ne kadar ek ödeme vereceği konusu aydınlığa kavuştu.


EMEKLİ MAAŞI PROMOSYON BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Emekli maaşı alan ve alacakların, emekli maaşı promosyon başvuru şartları, sadece seçilen bankaya '3 yıl maaşımı sizden alacağım' taahhüdünü vermek.


İŞTE EMEKLİ MAAŞI PROMOSYON ÜCRETLERİ :


AKBANK EMEKLİ MAAŞI PROMOSYON ÜCRETLERİ:

 450 liraya varan ödeme yapıyor. Tüm ATM'lerden ücretsiz para çekme, bedava havale ve EFT, bireysel kredilere özel faiz oranı gibi imkanlar sunuyor. Emekliler, maaşları yatmadan 2 gün önce hesaptan para çekebiliyor

DENİZBANK EMEKLİ MAAŞI PROMOSYON ÜCRETLERİ:

 450 liraya varan ödeme yapıyor. Emekli maaşı müşterisi kazandıranlara da 100 lira veriyor. Alışveriş ve faturalarda indirim, özel faizli kredi gibi uygulamaları var

FİBABANKA EMEKLİ MAAŞI PROMOSYON ÜCRETLERİ:

 Maaşa göre 330, 415, 500 lira promosyon ödemesi yapıyor.

İŞ BANKASI EMEKLİ MAAŞI PROMOSYON ÜCRETLERİ:

 450 liraya varan ödeme yapıyor. Kredi kartı ücreti almıyor, özel faiz, ücretsiz havale ve EFT imkanları sağlıyor..TEB: 2020 yılında en az 850 TL emekli maaş promosyon ödemesi yapan TEB, en yüksek 1.000 TL promosyon ödemesine ek 100 TL ödeme yaparak toplam promosyon ödemesini 1.100 TL'ye çıkarıyor..

QNB FİNANSBANK EMEKLİ MAAŞI PROMOSYON ÜCRETLERİ:

 QNB Finansbank, emekli maaşını üç yıl boyunca kendisinden alma sözü veren emeklilere 1.250 TL'ye varan nakit kazanma fırsatı sunuyor. Bankadan yapılan açıklamaya göre, QNB Finansbank, ayrıca emekli tanıdıklarının maaşını QNB Finansbank'a yönlendiren müşterilere, yönlendikleri emekli başına 125 TL olmak üzere toplamda 1.250 TL nakit kazanma fırsatı sunuyor..Bu iki kampanya sayesinde bir emekli müşteri toplamda 2 bin 500TL'ye kadar nakit kazanma fırsatı yakalayabilecek. 

HALKBANK EMEKLİ MAAŞI PROMOSYON ÜCRETLERİ:

1.000 TL altında emekli maaşı alanlara 300 TL, 1.000 TL ile 2.000 TL arasında emekli maaşı alanlara 375 TL, 2.000 TL üzerinde emekli maaşı alanlara ise 450 TL tutarında promosyon ödemesi yapılıyor..

ING EMEKLİ MAAŞI PROMOSYON ÜCRETLERİ:

450 liraya varan ödemeye ek olarak emekliler, 2 otomatik fatura talimatı vererek 250 lira, bir emekli arkadaşını ING'ye getirerek 150 ve ING Mobil kullanarak 50 lira ek nakit promosyon kazanabiliyor.

Verilen emekli maaşı promosyon ücretleri ile emekliler bin 250 lira ek kazanç sağlamış bulunuyor.

TEB EMEKLİ MAAŞI PROMOSYON KAPSAMINDA 2 BİN 500 LİRAYA KADAR EK ÖDEME VERECEK

1927 yılında Kocaeli Halk Bankası T.A.Ş. unvanıyla kurulan ve 1982 yılında Çolakoğlu Grubu tarafından satın alınana kadar yerel bir banka olarak faaliyet gösteren Türk Ekonomi Bankası, Sosyal Güvenlik Kurumu emeklisi olup emekli maaşını TEB bankası aracılığıyla almak isteyen müşterilerine maaş taşıma promosyonu olarak 1000 TL'yi bulan promosyon ödemeleri yapılacağı açıklandı. Ayrıca TEB tarafından  en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı vermesi gerektiği bildirildi. Bunun yanı sıra TEB'den yapılan açıklamada TEB Emekli Bankacılığı'na katan müşterilere kişi başı 150 TL toplamda 1500 TL'ye kadar ödeme yapılacağı aktarıldı. Bununla birlikte emekli maaşı alanlara TEB tarafından 2 bin 500 liraya kadar ek ödeme sağlanacağı ifade edildi.

Kaynak: Kamu Personeli

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.