Esfel-i Sâfilîn Selahattin Önkibar

Selahattin Önkibar satılık kalemini mürekkep niyetine, makatına bulayıp yazı yazan, şeref, haysiyet ve namus yoksunu bir şahsiyetsizdir. Yıldıray Çiçek gibi şerefli bir Ülkücünün bebeğine küfür ederek çırpındığı dışkı çukurunun derinliğini göstermiştir.

Her doğan bebek, İslâm fıtratı üzerine doğar ve günahsızdır. İslam fıtratı üzerine doğan ve günahsız olan bir bebeğe küfretmek ise esfel-i sâfilîn olmanının su götürmez örneğidir.

Selahattin Önkibar, sen geçmişten bu yana satılık kaleminle İslam ve Türk düşmanı şebekelerin tetikçiliğini yaparak vatanına ve milletine hayırsız bir sefil olarak tarihe geçtin.

Söylediklerimi iyi dinle Selahattin Önkibar; Milliyetçi-Ülkücü Harekete, liderine ve şerefli mensuplarına karşı açılan bu savaşta sen ve senin gibiler sadece piyondur. Ağababalarına söyle hilalin savaşçıları, gökyüzünün kartalları, yeryüzünün bozkurtları ve Türk vatanının muhafızları olan ülkücüler; yalnız Allah'a güvenir ve yalnız ona secde eder. İşte biz bu yüzden güçlüyüz, ayaktayız ve zalimlerin korkulu rüyasıyız.

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.