Özel Banka Emekli promosyon ücretini 33 Bin TL Yaptı! Bankanın Sistemi Yoğunluktan Kilitlendi..

Özel Banka Emekli promosyon ücretini 33 Bin TL Yaptı! Bankanın Sistemi Yoğunluktan Kilitlendi..

Yapı Kredi, Türkiye'deki milyonlarca emekli için dev bir kampanya başlattı. Emeklilere verilecek promosyon tutarı rekor seviyede ve toplamda 33.500 TL'ye kadar çıkıyor.

Türkiye'nin önde gelen bankalarından Yapı Kredi, emeklilere yönelik yeni bir promosyon kampanyası duyurdu. Banka, Mayıs ayı itibariyle güncellenen kampanya ile emeklilere rekor bir ödeme yapmayı hedefliyor.

Yapı Kredi Bankası'nın resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada, "T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu emeklilerine özel hazırladığımız 'Emeklilik Paketi' avantajlarımızdan yararlanmak için emekli maaşınızı Yapı Kredi'den almanız yeterli!" ifadelerine yer verildi.

Bu kapsamda, emekliler 31 Mayıs 2023 tarihine kadar başvuru yapmaları halinde 8.500 TL'ye varan nakit promosyon ödemesi alma fırsatı elde edecekler. Promosyon için müşterilerin Sosyal Güvenlik Kurumu'ndan üç yıl boyunca emekli maaşını Yapı Kredi'den alma taahhüdü vermeleri gerekmektedir.

Promosyon tutarı ise müşterinin aylık net gelirine göre belirlenecektir. Bir aylık net gelir 3.499 TL'ye kadar olan emeklilere 4.500 TL, 3.500 TL ile 7.499 TL arasında olanlara 5.250 TL, 7.500 TL ile 9.999 TL arasında olanlara 6.750 TL, 10.000 TL ve üzerinde olanlara ise 7.500 TL nakit promosyon ödemesi yapılacaktır.

Ayrıca, ek bir avantaj olarak, ek ödül taahhütnamesini imzalayan müşterilerin 60 gün içinde iki yeni fatura ödeme talimatı vermesi durumunda maaş baremi bağımsız 250 TL ek nakit ödül alabilecektir.

Yapı Kredi Bankası'nın emeklilere yönelik kampanyası sadece promosyon ödemesiyle sınırlı kalmıyor. Aynı zamanda maaş müşterilerine 25.000 TL'ye kadar bireysel ihtiyaç kredisi imkanı da sunulmaktadır. Emekliler, kampanya kapsamında bu krediyi kullanarak ek 500 TL nakit promosyon almaya da hak kazanabilecekler.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.