FlexiSpy İle İstediğiniz An Aramalara Müdahale Edebilirsiniz

FlexiSpy İle İstediğiniz An Aramalara Müdahale Edebilirsiniz

Kullanım açısından son derece faydalı yönleri bulunan telefon takip programları sonuç vermede oldukça etkilidir.

Takip ettiğiniz telefona müdahale edebilmek ve olumsuz durumları bertaraf etmek çok büyük öneme sahiptir. FlexiSpy ile yapılan aramaları ve gelen aramaları kontrol edebilirsiniz. Anlık takip avantajı ile de her zaman yakın takibi sürdürebilirsiniz.

Arama Müdahalesinin Çalışma Sistemi

Dinlemek istediğiniz numaraların listesi çıkarıldıktan sonra kolay bir şekilde takip başlamaktadır. Listede yer alan numaralara gelen aramalarda tarafınıza SMS ve mail aracılığı ile bilgi gelmektedir. Bu noktada direkt aramaya dahil olup dinleme yapabilirsiniz. Dinlemeye katılmanız için takibi yaptığınız cihazın konferans desteğine sahip olması gerekmektedir. Destek sağlayan bir cihaz ise konferansa katılabilir ve hiçbir şekilde dinlediğiniz fark edilmez. Aramalara müdahale edebilmenizi sağlamayan bu özellik ile birlikte ister dinleyebilir isterseniz konuşmaya son verebilirsiniz. Kontrolün tamamen sizde olması sayesinde her zaman dahil olup gerekli yerlerde sonuç elde etmeniz mümkündür.

Arama Kaydetme Özelliği

Takibini yaptığınız cihazı sürekli olarak takip edemeyebilirsiniz. FlexiSpy uygulaması sayesinde telefon görüşmelerini kaydedebilir ve daha sonra dinleyebilirsiniz. Anında dinleme esnasında anlamadığınız konuları tekrar dinleyerek de konuya tam hakim olabilirsiniz. Gelişen teknolojiyi çok iyi bir şekilde entegre eden uygulama ile sonuca en iyi şekilde ulaşmak mümkündür. Kaydedilen arama kayıtlarının geçmişe yönelik olarak sıralanma yapılabilmesi de istenildiği zaman dinlenebilmesine olanak sağlamaktadır. Aktif kullanım konusunda oldukça büyük etkiler oluşturan sistemde hata payı son derece düşüktür.  

Sosyal Medya Kontrolü

Takip ettiğiniz cihaz içerisinde birçok bilgiye ulaşmanın kolay olması ve tüm etkinliklerin izlenebilirliği çok büyük etkiyi ortaya çıkarmaktadır. FlexiSpy sayesinde takip edilen cihazda sosyal medya hareketleri direk kayıt altına alınmaktadır. Anlık takibin yapılabilmesi gibi bir avantaj sunarken daha sonradan inceleme olanağını da sunmaktadır. Sosyal medya kontrolü içerisinde giden ve gelen mesajlar rahatlıkla görülebilmektedir. Aynı zamanda yüklenen resimler ve videolarda takip edilebilmektedir. Yapılan yorumlar ve beğenilerin de gözlemlenebilmesi takibi daha yakından sağlamaya katkı sunan olumlu yönler arasındadır. Sağlıklı veri aktarımını hızlı ve güvenli şekilde kullanıcıya ulaştırma anlayışı içerisinde ilerlemektedir. Takiplerin yapılmasından hiçbir durumda anlaşılamaması da gizlilik açısından çok önemlidir.  

FlexiSpy Alternatifi mSpy!

FlexiSpy haricinde alternatif olarak bilinen mSpy programıda en iyi telefon takip programları listesinde yer almaktadır. Fakat FlexiSpy’da olan ortam dinleme ve telefon dinleme özelliği mSpy programında bulunmuyor daha çok telefon aktivitelerini kayıt eden mSpy aynı zamanda gizlice whatsapp mesajlarını takip etme konusunda ön planda olduğunu söyleyebiliriz.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.