Arif Verimli Müge Anlı'yı Resmen Bombaladı! Arif Verimli Müge Anlı'dan Neden Ayrıldığını Programda Açıkladı!

Arif Verimli Müge Anlı'yı Resmen Bombaladı! Arif Verimli Müge Anlı'dan Neden Ayrıldığını Programda Açıkladı!

Müge Anlı'dan ayrılan Arif Verimli, Armağan Çağlayan'ı programına katıldı. Kendisi hakkında sorulan sorulara yanıt verdi. Arif Verimli, Müge Anlı'ya tekrardan katılıp katılmayacağı merak ediliyor. Ayrıca Müge Anlı ve Arif Verimli arasında ne yaşandı gerçekler tek tek ortaya çıkıyor. Arif Verimli Müge Anlı'nın programından neden ayrıldı?

Arif Verimli, bir süredir Müge Anlı'nın danışmanı olarak görev yapmaktaydı. Başarılı ismin bir anda programdan ayrılması izleyicileri üzmüştü. Bu nedenle yapılan açıklamalarda büyük önem taşımaktaydı. Arif Verimli, Armağan Çağlayan'ın programına katılarak kendisi hakkında sorulan sorulara cevap verdi. Programdan neden ayrıldığını ve Müge Anlı'ya kızgın olup olmadığını söyledi. Ayrılığının perde arkasındaki tartışmalar ise onu iyice yormuştu.

Müge Anlı'ya Kızgın Değil!

Arif Verimli, Müge Anlı ve programda emeği geçen hiç kimseye kızgın olmadığını söyledi. Başarılı ismin bu hamlesi sonrasında izleyiciler rahat bir nefes aldı. Aralarında herhangi bir problem yaşanması istenmiyordu. Arif Verimli'nin bir daha Müge Anlı'ya dönebileceği iddiaları da izleyiciler tarafından merak edildi.

Arif Verimli Müge Anlı'ya Dönecek mi?

Bu konuyla ilgili Arif Verimli'den herhangi bir açıklama yapılmadı. Arif Verimli Müge Anlı'ya döner mi bilinmiyor. Ancak aldığı kararın arkasında durarak bundan sonraki süreçte işiyle ilgileneceği daha yüksek bir ihtimal. Arif Verimli'nin Şubat ayından bu yana programda olmayışının nedeni de bu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum